Kwartalnik Fotografia

Wszystkie artykuły z tagiem: "Kwartalnik Fotografia" w serwisie fotopolis.pl:
"Kwartalnik Fotografia" zawieszony?
Lookout Gallery poinformowała dzisiaj o tym, że Wydawnictwo Kropka zawiesiło "Kwartalnik Fotografia". Powodem decyzji jest wycofanie się Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dotacji dla pisma. Aktualizacja:Dziś otrzymaliśmy od wydawnictwa informację, że nie zawiesza wydawania KF, a jedynie szuka nowych możliwości finansowania.
29 Lip 2013
Marcin Grabowiecki
0
Wyprzedaż archiwalnych numerów Kwartalnika Fotografia
Kwartalnik Fotografia zaprasza na wielką wyprzedaż archiwalnych numerów. Do 16 czerwca w Krakowie i Łodzi każdy dostępny archiwalny numer będzie można kupić za jedyne 10 zł! Ilość ograniczona.
10 Cze 2013
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z redakcją Kwartalnika Fotografia
Zapraszamy na spotkanie z redakcją Kwartalnika Fotografia, które odbędzie się 19 kwietnia o godz. 18:00 w Artefakt Cafe w Krakowie. "Kwartalnik Fotografia" ma już prawie 13 lat. Przyszła, więc pora na zmiany. Na spotkaniu w Krakowie mowa będzie przede wszystkim o planach na najbliższą przyszłość - o tym jak KF będzie się zmieniać. Będzie można dowiedzieć się jak zaczęła się przygoda wydawnicza wydawnictwa Kropka, jak zmieniał się KF.
3 Kwi 2013
Marcin Grabowiecki
0
Kwartalnik Fotografia, nr 39
Ukazał się właśnie 39. numer Kwartalnika Fotografia, którego tematem przewodnim jest Afganistan. Kwartalnik zwraca uwagę na odświeżony layout oraz pięć rodzajów papieru wykorzystanych w druku. Polecamy!
19 Gru 2012
Marcin Grabowiecki
0
Kwartalnik Fotografia, nr 38
Zachęcamy do lektury 38. numeru Kwartalnika Fotografia. W numerze m.in.: Joel-Peter Witkin, Estelle Hannania, Jacques Borgetto, Sergiej Isakov, Akos Czigany, Dawid Misiorny, Renata Gluza o Tomaszu Gudzowatym, Magazyn "5 klatek", Joanna Kinowska rozmawia z Wolfgangiem Tillmansem, Wilczyk kontra Zawadzki: dwugłos o "starych" dokumentalistach oraz - tradycyjnie - sprawozdania z najważniejszych festiwali, recenzje książek oraz zapowiedzi wystaw i kronika wydarzeń.
5 Lip 2012
Marcin Grabowiecki
0
Kwartalnik Fotografia nr 37
Ukazał się nowy numer Kwartalnika Fotografia, a w nim: Pieter Hugo, Gregory Crewdson, Maciej Pisuk, wystawa "Blogspot", rozmowa z Jolantą Rycerską oraz z Mariuszem Wideryńskim, Zofia Chomętowska, 7. Biennale Fotografii w Poznaniu, Transfotografia, 54. Biennale Sztuki w Wenecji oraz self-publishing. Polecamy!
22 Gru 2011
Marcin Grabowiecki
0
Kwartalnik Fotografia, nr 36
Ukazał się nowy numer Kwartalnika Fotografia. Tradycyjnie, znajdziemy w nim prezentacje fotografów, relacje z festiwali, rozmowy oraz "Portfolio Młodych". Trzydziesty szósty numer "Kwartalnika Fotografia" jest dostępny w salonach Empiku, Ruchu, Kolportera, w sieci księgarni Matras, w niektórych muzeach, galeriach i księgarniach oraz w prenumeracie.
26 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
Dwudziestolecie działalności Wydawnictwa KROPKA
W maju br. KROPKA obchodzi dwudziestolecie swojej działalności. Z okazji jubileuszu Wydawnictwo proponuje promocję BOGO, czyli: kup jeden egzemplarz "Kwartalnika Fotografia" lub wybrany album, a drugi archiwalny numer KF dostaniesz gratis. Promocja będzie obowiązywać do końca czerwca 2011.
6 Maj 2011
Marcin Grabowiecki
0
Portfolio Młodych "Kwartalnika Fotografia" - Łukasz Rusznica
W najnowszym numerze "Kwartalnika Fotografia" w dziale "Portfolio Młodych" znajdziemy zdjęcia Łukasza Rusznicy. O jego cyklu "Zdjęcia z pogrzebu" pisze Aleksandra Śliwczyńska-Kupidura.
2 Lut 2011
Michal Grzegorczyk
0
Kwartalnik Fotografia, nr 35
W sprzedaży jest 35. numer Kwartalnika Fotografia. Jego tematem przewodnim jest Śmierć. Rozwijają go artykuły ze zdjęciami m.in.: Andrzeja Kramarza, Przemysława Pokryckiego i Maurycego Gomulickiego. Ponadto w KF znajdziemy stałe rybryki, takie jak prezentacje twórczości fotografów, sprawozdania z festiwali fotograficznych, recenzje książek i albumów fotograficznych, a także Portfolio młodych i kronikę wydarzeń. Na płycie DVD znajduje się prezentacja przypominająca 10-letnia historię pisma.
31 Sty 2011
Marcin Grabowiecki
0