Digital Camera Polska 2/2011

0
Marcin Grabowiecki
9 Luty 2011
Artykuł na: 2-3 minuty
W nowym numerze Digital Camera Polska znajdziecie pomysły na ciekawe zdjęcia, które można zrobić zostając w domu. Oprócz tego czeka na Was: relacja reportera Musy Chowdhury'ego z Korei Północnej; historia Clive Masona, czyli jednego z najlepszych na świecie fotografów sportowych; wywiad z portrecistą Jackiem Gąsiorowskim oraz porady, tutoriale, testy i płyta CD z lekcjami Szkoły Photoshopa.

W najnowszym wydaniu Digital Camera Polska, znajdziecie przede wszystkim kilka sposobów na zimową nudę. W temacie miesiąca, na 10 stronach udowadniamy, że świetne, pomysłowe zdjęcia można robić również nie wychodząc z domu. Pokazujemy ciekawe sztuczki, pobudzamy kreatywność, zdradzamy tajniki warsztatu.

Nowe wydanie to również dużo świetnej fotografii. W specjalnym wydaniu HotShot, prezentujemy najlepsze zdjęcia czytelników Digital Camera z całego świata. Warto zaznaczyć, że w kilku kategoriach wśród wśród autorów wyróżnionych prac znaleźli się również Polacy. W cyklu "Sylwetki mistrzów", tym razem opowiadamy historię Clive Masona, czyli jednego z najlepszych na świecie fotografów sportowych.

"Pocztówka z adrenaliną" to fascynująca relacja reportera Musy Chowdhury'ego, który jako jeden z nielicznych miał okazję dokumentować codzienne życie mieszkańców Korei Północnej. W tym wydaniu, szczególnie polecamy też wywiad ze znakomitym portrecistą Jackiem Gąsiorowskim.

Jak zwykle nie zabraknie porad warsztatowych, i ciekawych tutoriali, dzięki którym nauczycie się m.in. jak profesjonalnie edytować pliki RAW, oraz jak za pomocą kilku narzędzi Photoshopa imitować efekt zastosowania oświetlenia studyjnego.

W strefie sprzętu znajdziecie test Nikona D7000 oraz test grupowy 5 amatorskich korpusów, dedykowanych dla tych którzy szukają swojej pierwszej, niedrogiej lustrzanki.

Wydanie jak zwykle uzupełnia płyta CD, zawierająca kolejne lekcje wideo w ramach naszej Szkoły Photoshopa.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Fotografia zmienia świat przynajmniej na 6 sposobów. Druga część “Kruchego Medium” Macieja Frąckowiaka
Fotografia zmienia świat przynajmniej na 6 sposobów. Druga część “Kruchego Medium” Macieja...
Czym właściwie jest dzisiaj fotografia i jak zmienia nasze życie? Tego próbował dowiedzieć się Maciej Frąckowiak podczas pracy nad drugą odsłoną “Kruchego Medium”. W...
10
3
Igor Kostin - fotograf z Czarnobyla
Igor Kostin - fotograf z Czarnobyla
26 kwietnia 1986 roku, kilka godzin po wybuchu reaktora nr 4, nad elektrownią jądrową w Czarnobylu zawisa śmigłowiec. Już podczas lotu z Kijowa podróżujący nim...
212
5
Wspólne doświadczanie izolacji - Spitsbergen według Anny Musiałówny
Wspólne doświadczanie izolacji - Spitsbergen według Anny Musiałówny
Próba przeczekania wiatru, to nowa publikacja Fundacji Archeologia Fotografii, w której zawarto selekcję zdjęć Anny Musiałówny, wykonanych podczas jej trzymiesięcznego pobytu w krainie...
110
0
Powiązane artykuły