Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Digital Camera Polska 2/2011

0

Autor: Marcin Grabowiecki

9 Luty 2011
Artykuł na: 2-3 minuty
W nowym numerze Digital Camera Polska znajdziecie pomysły na ciekawe zdjęcia, które można zrobić zostając w domu. Oprócz tego czeka na Was: relacja reportera Musy Chowdhury'ego z Korei Północnej; historia Clive Masona, czyli jednego z najlepszych na świecie fotografów sportowych; wywiad z portrecistą Jackiem Gąsiorowskim oraz porady, tutoriale, testy i płyta CD z lekcjami Szkoły Photoshopa.

W najnowszym wydaniu Digital Camera Polska, znajdziecie przede wszystkim kilka sposobów na zimową nudę. W temacie miesiąca, na 10 stronach udowadniamy, że świetne, pomysłowe zdjęcia można robić również nie wychodząc z domu. Pokazujemy ciekawe sztuczki, pobudzamy kreatywność, zdradzamy tajniki warsztatu.

Nowe wydanie to również dużo świetnej fotografii. W specjalnym wydaniu HotShot, prezentujemy najlepsze zdjęcia czytelników Digital Camera z całego świata. Warto zaznaczyć, że w kilku kategoriach wśród wśród autorów wyróżnionych prac znaleźli się również Polacy. W cyklu "Sylwetki mistrzów", tym razem opowiadamy historię Clive Masona, czyli jednego z najlepszych na świecie fotografów sportowych.

"Pocztówka z adrenaliną" to fascynująca relacja reportera Musy Chowdhury'ego, który jako jeden z nielicznych miał okazję dokumentować codzienne życie mieszkańców Korei Północnej. W tym wydaniu, szczególnie polecamy też wywiad ze znakomitym portrecistą Jackiem Gąsiorowskim.

Jak zwykle nie zabraknie porad warsztatowych, i ciekawych tutoriali, dzięki którym nauczycie się m.in. jak profesjonalnie edytować pliki RAW, oraz jak za pomocą kilku narzędzi Photoshopa imitować efekt zastosowania oświetlenia studyjnego.

W strefie sprzętu znajdziecie test Nikona D7000 oraz test grupowy 5 amatorskich korpusów, dedykowanych dla tych którzy szukają swojej pierwszej, niedrogiej lustrzanki.

Wydanie jak zwykle uzupełnia płyta CD, zawierająca kolejne lekcje wideo w ramach naszej Szkoły Photoshopa.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Gazeta strajkowa - protest kobiet oczami fotografów i fotografek. Ruszyła zbiórka na dodruk
Gazeta strajkowa - protest kobiet oczami fotografów i fotografek. Ruszyła zbiórka na dodruk
Archiwum Protestów Publicznych udostępnia gazeto-wystawę, będącą podsumowaniem dotychczasowych zajść związanych ze strajkami przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej....
66
13
Polska rzeczywistość końca XX wieku - premiera książki Mariusza Stachowiaka
Polska rzeczywistość końca XX wieku - premiera książki Mariusza Stachowiaka
Wyjątkowa publikacja, ze zdjęciami wyjątkowego człowieka. Surowy i szczery do bólu zapis polskiej rzeczywistości końcówki XX wieku, autorstwa zmarłego przed 15 laty...
83
0
"Oświecenie" - darmowy, nowoczesny podręcznik operatora filmowego
"Oświecenie" - darmowy, nowoczesny podręcznik operatora filmowego
Lektura obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się filmem i realizacjami video. Fundacja Wspierania Edukacji Filmowej...
33
2
Powiązane artykuły