Nowy numer Digital Camera Polska

0

Autor: Marcin Grabowiecki

5 Styczeń 2011
Artykuł na: 4-5 minut
Dostępny jest już czwarty numer polskiej edycji brytyjskiego magazynu fotograficznego Digital Camera. Znajdziemy w nim m.in. porady dotyczące fotografii portretowej, wywiady (z Chrisem Steele-Perkinsem i Łukaszem Trzcińskim), test Canona EOS 60D oraz płytę DVD zawierającą pierwsze cztery części multimedialnego kursu edycji zdjęć w Photoshopie.

Tematem wiodącym nowego numeru magazynu fotograficznego Digital Camera, który właśnie ukazał się na rynku, jest fotografia portretowa. Na 15 stronach poradnika przeczytacie m.in. jak kreatywnie kadrować, radzić sobie bez profesjonalnych lamp studyjnych oraz jak korzystać z błysku w plenerze.

Nowe wydanie to również ekskluzywne wywiady: relacja Chrisa Steele-Perkinsa - reportera wojennego słynnej Agencji Magnum Photos, historia walki (z aparatem w ręku) o ochronę środowiska fotografa dzikiej przyrody Marka Carwardine oraz rozmowa z współtwórcą agencji Visavis.pl, Łukaszem Trzcińskim.

W strefie sprzętu znajdziemy test aparatu EOS 60D, czyli najnowszej lustrzanki Canona, 8 obiektywów do zdjęć makro oraz solidnej i efektownej głowicy pistoletowej Vanguarda.

Zima to również długie wieczory, które chętnie poświęcamy na szlifowanie umiejętności edycji zdjęć w Photoshopie. Z myślą o tych, którzy przegapili pierwsze wydania polskiej edycji Digital Camera, do nowego wydania dołączona została płyta DVD, zawierającą także pierwsze trzy części multimedialnego kursu.

Czwarty numer miesięcznika Digital Camera Polska dostępny jest w kioskach wszystkich sieci kolporterskich na terenie całego kraju.

Czasopismo można też zamówić przez internet na stronie www.ulubionykiosk.pl (przesyłka gratis!

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Wyjątkowe, jubileuszowe wydanie Digital Camera Polska do kupienia w przedsprzedaży
Wyjątkowe, jubileuszowe wydanie Digital Camera Polska do kupienia w przedsprzedaży
Magazyn Digital Camera świętuje 10 lat obecności na polskim rynku. Z tej okazji powstało specjalne urodzinowe wydanie, a w nim między innymi hołd dla Helmuta Newtona, który w tym miesiącu...
5
0
NAC wydaje album poświęcony Wojciechowi Tuszko. Odkryj archiwum jednego z najważniejszych polskich teoretyków fotografii
NAC wydaje album poświęcony Wojciechowi Tuszko. Odkryj archiwum jednego z najważniejszych polskich...
„Wojciech Tuszko – fotograf” to pierwsza publikacja książkowa w całości poświęcona znanemu chemikowi i teoretykowi fotografii, który przez kilkadziesiąt lat był również czynnym fotografem.
53
0
Wrześniowy numer magazynu Digital Camera Polska już w sprzedaży
Wrześniowy numer magazynu Digital Camera Polska już w sprzedaży
Jesienna fotografia przyrody, inspirujące wywiady, testy sprzętowych nowości i kreatywne fotoprojekty. Wszystko to, i wiele więcej, znajdziecie w najnowszym numerze Digital Camera Polska
0
0
Powiązane artykuły