Nowy numer Digital Camera Polska

0
Marcin Grabowiecki
5 Styczeń 2011
Artykuł na: 2-3 minuty
Dostępny jest już czwarty numer polskiej edycji brytyjskiego magazynu fotograficznego Digital Camera. Znajdziemy w nim m.in. porady dotyczące fotografii portretowej, wywiady (z Chrisem Steele-Perkinsem i Łukaszem Trzcińskim), test Canona EOS 60D oraz płytę DVD zawierającą pierwsze cztery części multimedialnego kursu edycji zdjęć w Photoshopie.
Tematem wiodącym nowego numeru magazynu fotograficznego Digital Camera, który właśnie ukazał się na rynku, jest fotografia portretowa. Na 15 stronach poradnika przeczytacie m.in. jak kreatywnie kadrować, radzić sobie bez profesjonalnych lamp studyjnych oraz jak korzystać z błysku w plenerze.

Nowe wydanie to również ekskluzywne wywiady: relacja Chrisa Steele-Perkinsa - reportera wojennego słynnej Agencji Magnum Photos, historia walki (z aparatem w ręku) o ochronę środowiska fotografa dzikiej przyrody Marka Carwardine oraz rozmowa z współtwórcą agencji Visavis.pl, Łukaszem Trzcińskim.

W strefie sprzętu znajdziemy test aparatu EOS 60D, czyli najnowszej lustrzanki Canona, 8 obiektywów do zdjęć makro oraz solidnej i efektownej głowicy pistoletowej Vanguarda.

Zima to również długie wieczory, które chętnie poświęcamy na szlifowanie umiejętności edycji zdjęć w Photoshopie. Z myślą o tych, którzy przegapili pierwsze wydania polskiej edycji Digital Camera, do nowego wydania dołączona została płyta DVD, zawierającą także pierwsze trzy części multimedialnego kursu.

Czwarty numer miesięcznika Digital Camera Polska dostępny jest w kioskach wszystkich sieci kolporterskich na terenie całego kraju.

Czasopismo można też zamówić przez internet na stronie www.ulubionykiosk.pl (przesyłka gratis!)

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Fotografia zmienia świat przynajmniej na 6 sposobów. Druga część “Kruchego Medium” Macieja Frąckowiaka
Fotografia zmienia świat przynajmniej na 6 sposobów. Druga część “Kruchego Medium” Macieja...
Czym właściwie jest dzisiaj fotografia i jak zmienia nasze życie? Tego próbował dowiedzieć się Maciej Frąckowiak podczas pracy nad drugą odsłoną “Kruchego Medium”. W...
10
3
Igor Kostin - fotograf z Czarnobyla
Igor Kostin - fotograf z Czarnobyla
26 kwietnia 1986 roku, kilka godzin po wybuchu reaktora nr 4, nad elektrownią jądrową w Czarnobylu zawisa śmigłowiec. Już podczas lotu z Kijowa podróżujący nim...
212
5
Wspólne doświadczanie izolacji - Spitsbergen według Anny Musiałówny
Wspólne doświadczanie izolacji - Spitsbergen według Anny Musiałówny
Próba przeczekania wiatru, to nowa publikacja Fundacji Archeologia Fotografii, w której zawarto selekcję zdjęć Anny Musiałówny, wykonanych podczas jej trzymiesięcznego pobytu w krainie...
110
0
Powiązane artykuły