Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Magazyn "5 klatek" na iPada

0

Autor: Marcin Grabowiecki

24 Listopad 2010
Artykuł na: 4-5 minut
Magazyn fotoreporterów i dokumentalistów "5klatek" jest dostępny w wersji na iPada. Firma Macoscope stworzyła aplikację na tablet firmy Apple w programie iPublisher.

Ceniony wśród fotografów i osób zainteresowanych fotografią magazyn fotoreporterów prasowych i dokumentalistów "5klatek" ukazał się w wersji na iPada - tablet Apple. Aplikacja powstała dzięki staraniom firmy Macoscope. Na ekranie iPada zdjęcia wyglądają wspaniale, przez co percepcja magazynu jest jeszcze lepsza. Aby polepszyć odbiór magazynu twórcy zmienili całkowicie nawigację. Zdjęcia ogląda się w orientacji poziomej ekranu - przechodzenie między albumami odbywa się w pionie, a zdjęcia z danego albumu przegląda się w poziomie. Dodatkowo po obróceniu urządzenia do pozycji pionowej mamy dostęp do tekstów towarzyszących fotoreportażom.

"5klatek" na iPada nie był specjalnie przygotowywany pod to urządzenie - wszystko co widać w aplikacji to możliwości iPublishera - programu do tworzenia aplikacji na mobilne urządzenia.

Bezpłatną aplikację można pobrać ze strony: itunes.apple.com.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Najnowszy Digital Camera Polska - dwie okładki i inspirujący Temat Miesiąca
Najnowszy Digital Camera Polska - dwie okładki i inspirujący Temat Miesiąca
Najnowszy numer Digital Camera Polska ma wyjątkowo dwie okładki. Jedna zapowiada wywiad z Wojtkiem Wieteską, druga obszerny zbiór najlepszych zdjęć konkursu ILPOTY.
0
0
Powstał drugi numer Gazety Strajkowej
Powstał drugi numer Gazety Strajkowej
Ciąg dalszy zdjęć czołowych polskich dokumentalistów z protestów Strajku Kobiet znajdziemy w drugim numerze Gazety Strajkowej
32
3
Nowy numer magazynu Digital Camera Polska wszedł do sprzedaży
Nowy numer magazynu Digital Camera Polska wszedł do sprzedaży
Obszerny poradnik fotografa przyrody, inspirujący wywiad z Jędrzejem Nowickim, a także propozycje świątecznych prezentów i kreatywne fotoprojekty. Wszystko to, i wiele więcej, znajdziecie w...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)