5 klatek

Wszystkie artykuły z tagiem: "5 klatek" w serwisie fotopolis.pl:
Katalog "20 lat ITF w Opawie" w AppStore
W AppStorze pojawił się katalog "20 lat ITF w Opawie", który dostępny jest w wersji na iPada. Wydawnictwo ukazało się z okazji 20-lecia popularnego wśród polskich fotografów, legendarnego czeskiego Instytutu Twórczej Fotografii, działającego przy Uniwersytecie Śląskim w Opawie.
22 Lis 2013
Marcin Grabowiecki
0
"Kolekcja Wrzesińska" na iPada
Nakładem wydawnictwa 5shots ukazały się trzy nowe pozycje na iPada. Są to trzy części legendarnej "Kolekcji Wrzesińskiej", w których znajdziemy fotografie Bogdana Konopki, Andrzeja Jerzego Lecha i Mariusza Foreckiego.
24 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Once - nowy rodzaj magazynu na iPada
Przeznaczony na iPada magazyn Once ukazuje się zaledwie od kilku miesięcy, a już zdążył zdobyć uznanie, nie tylko ze względu na interesującą zawartość, ale i model biznesowy, który wciela w życie.
26 Kwi 2012
Marcin Grabowiecki
0
Magazyn "5 klatek" nr 9
Długo musieliśmy czekać na nowy numer magazynu "5 klatek". Jednak oczekiwanie opłaciło się. Dziewiąty numer magazynu poświęconego fotografii dokumentalnej pełen jest ciekawych materiałów.
21 Kwi 2011
Marcin Grabowiecki
0
Magazyn "5 klatek" na iPada
Magazyn fotoreporterów i dokumentalistów "5klatek" jest dostępny w wersji na iPada. Firma Macoscope stworzyła aplikację na tablet firmy Apple w programie iPublisher.
24 Lis 2010
Marcin Grabowiecki
0
"5 klatek", nr 8
Dziś ukazał się ósmy numer magazynu fotografii dokumentalnej "5klatek". Jak zwykle znajdziemy w nim wiele interesujących materiałów zarówno profesjonalnych reporterów jak i początkujących dokumentalistów. Zachęcamy do lektury!
24 Mar 2010
Marcin Grabowiecki
0
Weekendowe warsztaty fotoreportażu "Akademii  5klatek"
Tylko do 31 grudnia moża przesyłać swoje zgłoszenia na weekendowe warsztaty fotoreportażu "Akademii 5klatek" w Szczecinie i Gdańsku. Skierowane są one do osób zaawansowanych technicznie, które chcą rozwinąć swoje umiejętności w zakresie świadomego budowania opowieści fotograficznej.
29 Gru 2009
Marcin Grabowiecki
0
Klasa mistrzowska "Akademii 5 klatek"
"Akademia 5klatek" rusza z nowym projektem. "Klasa mistrzowska" daje możliwość wyboru mentora, z którym przez 12 miesięcy uczestnik będzie realizować swój projekt fotograficzny.
9 Lis 2009
Marcin Grabowiecki
0
Magazyn "5 klatek" - numer specjalny
Magazyn fotoreporterów i dokumentalistów "5 klatek" zdążył już przyzwyczaić nas do numerów specjalnych. Wcześniej ukazały się wydania poświęcone Jindřichowi Štreitowi i festiwalowi Noorderlicht. Bohaterem najnowszego numeru specjalnego magazynu jest agencja "Napo Images".
25 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
Sobota z fotoreportażem "Akademii 5klatek" w Poznaniu
Magazyn fotografii dokumentalnej "5klatek.pl" oraz "Akademia 5klatek" zapraszają na "Sobotę z fotoreportażem". Na spotkanie, które odbędzie się 19 września w Poznaniu złożą się wykłady, prezentacje oraz przegląd portfolio.
14 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0