Kamerar ZOOM to pierwsze podwójne adaptery do iPhone’a 7 Plus

Autor: Michał Chrzanowski

22 Grudzień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Do tej pory użytkownicy nowego iPhone’a 7 Plus mogli tylko pomarzyć o fotograficznych adapterach. Jednak teraz dzięki Kamerar ZOOM będą w stanie rozszerzyć możliwości podwójnego aparatu.

Fotografia mobilna rośnie w siłę. Głównie za sprawą niezależnych producentów, którzy ciągle rozpieszczają nas ciekawymi akcesoriami. Jednymi z popularniejszych rozwiązań są specjalne adaptery mocowane na aparaty urządzeń mobilnych. Teraz w tym segmencie rynku pojawił się zupełnie nowy gracz, który swój produkt kieruje do użytkowników iPhone’a 7 Plus.

 

 

Rozwiązanie Kamerar ZOOM zostało zaprojektowane, by zwiększyć możliwości fotograficzne podwójnego modułu aparatu iPhone’a 7 Plus. Tak więc otrzymujemy dwa adaptery Fisheye/Telephoto oraz Macro Zoom montowane do etui, które jest równocześnie ochronnym case’m dedykowanym do smartfona Apple.

Z tymi obiektywami można znacznie poszerzyć zakres zoomu optycznego i uchwycić wiele zdjęć, które do tej pory nie byłyby możliwe - twierdzi producent.

Rozwiązanie Kamerar ZOOM jest już dostępne w sprzedaży. Za zestaw składający się z etui oraz dwóch adapterów przyjdzie zapłacić 45 dolarów. Więcej informacji znajdziecie na stronie kamerar.com.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
iPhone 15, iPhone 15 Pro i Pro Max - nowa matryca, pierwsze długie tele i mała rewolucja w filmowaniu
iPhone 15, iPhone 15 Pro i Pro Max - nowa matryca, pierwsze długie tele i mała rewolucja w...
Apple zaprezentowało najnowsze modele iPhone’ów. Dużą aktualizację otrzymały aparaty, które oprócz nowej, większej matrycy oferują m.in. znacznie usprawniony tryb portretowy,...
8
Oppo Reno 10 i Reno 10 Pro 5G - przystępna cena, zaawansowane aparaty i specjalny układ do zdjęć portretowych
Oppo Reno 10 i Reno 10 Pro 5G - przystępna cena, zaawansowane aparaty i specjalny układ do zdjęć...
Na polskim rynku debiutują nowe modele z serii Oppo Reno. Najnowsze smartfony wyróżnia obiektyw krótki teleobiektyw 47 mm i System Portrait Expert Engine, który zadba o to, by zdjęcia...
14
Xperia 1 V - czyżby Sony właśnie pozamiatało rynek fotograficznych flagowców?
Xperia 1 V - czyżby Sony właśnie pozamiatało rynek fotograficznych flagowców?
Najnowszy flagowiec Sony to jeden z najlepiej przygotowanych smartfonów do wykonywania zdjęć i filmowania. Jako pierwszy na świecie wykorzystuje matrycę z...
36
Powiązane artykuły