Kamerar ZOOM to pierwsze podwójne adaptery do iPhone’a 7 Plus

0
Michał Chrzanowski
22 Grudzień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Do tej pory użytkownicy nowego iPhone’a 7 Plus mogli tylko pomarzyć o fotograficznych adapterach. Jednak teraz dzięki Kamerar ZOOM będą w stanie rozszerzyć możliwości podwójnego aparatu.

Fotografia mobilna rośnie w siłę. Głównie za sprawą niezależnych producentów, którzy ciągle rozpieszczają nas ciekawymi akcesoriami. Jednymi z popularniejszych rozwiązań są specjalne adaptery mocowane na aparaty urządzeń mobilnych. Teraz w tym segmencie rynku pojawił się zupełnie nowy gracz, który swój produkt kieruje do użytkowników iPhone’a 7 Plus.

 

 

Rozwiązanie Kamerar ZOOM zostało zaprojektowane, by zwiększyć możliwości fotograficzne podwójnego modułu aparatu iPhone’a 7 Plus. Tak więc otrzymujemy dwa adaptery Fisheye/Telephoto oraz Macro Zoom montowane do etui, które jest równocześnie ochronnym case’m dedykowanym do smartfona Apple.

Z tymi obiektywami można znacznie poszerzyć zakres zoomu optycznego i uchwycić wiele zdjęć, które do tej pory nie byłyby możliwe - twierdzi producent.

Rozwiązanie Kamerar ZOOM jest już dostępne w sprzedaży. Za zestaw składający się z etui oraz dwóch adapterów przyjdzie zapłacić 45 dolarów. Więcej informacji znajdziecie na stronie kamerar.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max - powrót na fotograficzny szczyt?
iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max - powrót na fotograficzny szczyt?
"Excitement" to słowo, które podczas tegorocznej konferencji Keynote przewinęło się setki razy. Czy jednak w obliczu tego, co ma do zaoferowania konkurencja nowe...
20
0
Xiaomi Redmi Note 8 Pro - pierwszy na świecie smartfon z 64-megapikselowym aparatem
Xiaomi Redmi Note 8 Pro - pierwszy na świecie smartfon z 64-megapikselowym aparatem
Matryca Samsunga, o której ostatnimi czasy zrobiło się głośno, znalazła wreszcie dla siebie ciało. Pierwszym aparatem, który skorzysta z dobrodziejstw 64-milionowego...
11
0
NeuralCam Night Photo - nocne zdjęcia z twojego iPhone’a jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze
NeuralCam Night Photo - nocne zdjęcia z twojego iPhone’a jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze
Czujecie się zawiedzeni, że wasz iPhone nie robi tak doskonałych zdjęć nocą jak flagowce Huawei czy Google? Niepotrzebnie. Zbliżone rezultaty obiecuje nowa aplikacja...
13
0
Powiązane artykuły