Astropad Mini - zamień iPhone’a w tablet graficzny

0
Maciej Luśtyk
28 Sierpień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
W lutym informowaliśmy Was o aplikacji Astropad, która pozwalała na przekształcenie iPadów w tablety graficzne poprzez synchronizację z programami do obróbki obrazu. Teraz wszystkie te opcje zostały udostępnione także użytkownikom smartfonów.
Aplikacja Astropad Mini opiera się na na tej samej technologii LIQUID, co wersja na tablety. Innowacyjny silnik korzysta z przyspieszenia sprzętowego i umożliwia płynną i efektywną pracę dzięki wyświetlaniu obrazu z prędkością 60 kl/s i opóźnieniu rzędu 12 milisekund. Aplikacja synchronizuje profil kolorystyczny ekranu, którego używany jest na jednostce stacjonarnej, co gwarantuje zachowanie wierności odwzorowania barw.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Aby umożliwić wygodną pracę na smartfonie, obraz możemy przybliżać i oddalać jak w przypadku zwykłego przeglądania zdjęć. Aplikacja oferuje wsparcie dla wszystkich rodzajów piórek kompatybilnych z system iOS, a co więcej umożliwia synchronizację z zegarkami Apple Watch, za których pomocą będziemy mogli szybko wprowadzać skróty klawiaturowe.Aby korzystać z aplikacji, konieczne jest posiadanie komputera Mac z systemem OS X w wersji 10.9 lub wyższej oraz iPhone’a z oprogramowaniem iOS 8. Aplikację możecie pobrać w cenie $5 za pośrednictwem serwisu App Store.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
Google Pixel 4 - tak dobry, że używa go Annie Leibovitz
Google Pixel 4 - tak dobry, że używa go Annie Leibovitz
Wytarty frazes, mówiący o tym że najlepszy jest aparat, który mamy przy sobie, Google stara się przekuć w rzeczywistość, po raz kolejny przenosząc software'ową magię na nowy poziom.
0
2
iPhone 11 kontra średnioformatowy Fujifilm GFX 100. Czy potrafisz wskazać różnicę?
iPhone 11 kontra średnioformatowy Fujifilm GFX 100. Czy potrafisz wskazać różnicę?
Co robi lepsze zdjęcia? Najnowszy smartfon czy aparat za 50 tys. złotych? Odpowiedź wcale nie jest tak prosta, jak myślisz.
97
10
Zhiyun Smooth Q2 - najmniejszy zaawansowany gimbal do smartfonów na rynku
Zhiyun Smooth Q2 - najmniejszy zaawansowany gimbal do smartfonów na rynku
Po zaprezentowanym w sierpniu DJI Osmo Mobile 3 myśleliśmy, że w kwestii gimbali do smartfonów nic nas już nie zaskoczy. Tymczasem Zhiyun pokazuje model o zbliżonych...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)