Wydawca fotopolis.pl szuka pracownika/stażysty do działu marketingu

Firma Sun House Media wydawca fotopolis.pl oraz internetowych serwisów poświęconych modzie poszukuje osoby na stanowisko Asystenta w dziale marketingu i reklamy. Zainteresowane osoby zapraszamy do przeczytania szczegółowych wymagań.

Wydawca Sun House Media poszukuje stażysty/pracownika:

Asystent w dziale marketingu i reklamy
nr ref. Sun House Media /Reklama/01/2010


STAŻ W DZIALE MARKETINGU SUN HOUSE MEDIA
Proponujemy 1-miesięczny bezpłatny staż oraz płatną współpracę po pomyślnym zakończeniu stażu. Stażysta będzie współpracował z szefem marketingu i koordynatorem ds. reklamy i promocji wydawnictwa w zakresie koordynowania, wspomagania działań promocyjnych oraz obsługi reklamodawców w ramach tytułów wydawnictwa Sun House Media: fotopolis.pl, CoGdzieZaile.pl, Magazyner.pl. Jeżeli interesuje Cię praca związana z koordynowaniem ciekawych eventów: wystaw fotograficznych, sesji zdjęciowych i imprez modowych, a także planowaniem działań reklamowych w Internecie, czekamy na Ciebie!

wymagania:
 • wykształcenie: średnie z perspektywą zdobycia wyższego (studia), mile widziani studenci kierunków ekonomiczno-społecznych, po ukończeniu I roku studiów
 • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i swoboda prowadzenia rozmów
 • dobra organizacja i wewnętrzna dyscyplina
 • otwartość, optymistyczne nastawienie
 • umiejętność szybkiego uczenia się i adaptowania do zmieniających się warunków
 • gotowość do pracy w wybrane weekendy, a także w tygodniu w niepełnym wymiarze godzin
 • dodatkowymi atutami będą:[LST
]
oferujemy:
 • pracę w dynamicznym zespole wydawcy największego polskiego medium fotograficznego i szybko rozwijających się magazynów o modzie
 • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w pracy marketingowca/PR-owca i kontaktów w branży
 • zadaniowy tryb pracy
 • możliwość płatnej współpracy w ustalonym wymiarze godzin (np. 1/2 etatu) po pomyślnym odbyciu stażu
Miejscem pracy jest redakcja znajdująca się w Warszawie (centrum). Staż mógłby rozpocząć się z początkiem maja 2010 lub czerwca 2010. Chętnych prosimy o przysłanie do 20 kwietnia 2010 CV na adres: praca@sunhousemedia.pl z zaznaczeniem "STAŻ" w tytule maila. Bardzo prosimy o dołączenie listu motywacyjnego w formie odpowiedzi na następujące pytania:
 • Czego chciał(a)byś się nauczyć podczas stażu?
 • W którym kierunku chciał(a)byś rozwijać swoją karierę zawodową?
 • Jaki charakter pracy chciał(a)byś wykonywać w przyszłości?
Zapraszamy!
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8