Wydawca fotopolis.pl szuka pracownika/stażysty do działu marketingu

Firma Sun House Media wydawca fotopolis.pl oraz internetowych serwisów poświęconych modzie poszukuje osoby na stanowisko Asystenta w dziale marketingu i reklamy. Zainteresowane osoby zapraszamy do przeczytania szczegółowych wymagań.

Wydawca Sun House Media poszukuje stażysty/pracownika:

Asystent w dziale marketingu i reklamy
nr ref. Sun House Media /Reklama/01/2010


STAŻ W DZIALE MARKETINGU SUN HOUSE MEDIA
Proponujemy 1-miesięczny bezpłatny staż oraz płatną współpracę po pomyślnym zakończeniu stażu. Stażysta będzie współpracował z szefem marketingu i koordynatorem ds. reklamy i promocji wydawnictwa w zakresie koordynowania, wspomagania działań promocyjnych oraz obsługi reklamodawców w ramach tytułów wydawnictwa Sun House Media: fotopolis.pl, CoGdzieZaile.pl, Magazyner.pl. Jeżeli interesuje Cię praca związana z koordynowaniem ciekawych eventów: wystaw fotograficznych, sesji zdjęciowych i imprez modowych, a także planowaniem działań reklamowych w Internecie, czekamy na Ciebie!

wymagania:
 • wykształcenie: średnie z perspektywą zdobycia wyższego (studia), mile widziani studenci kierunków ekonomiczno-społecznych, po ukończeniu I roku studiów
 • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i swoboda prowadzenia rozmów
 • dobra organizacja i wewnętrzna dyscyplina
 • otwartość, optymistyczne nastawienie
 • umiejętność szybkiego uczenia się i adaptowania do zmieniających się warunków
 • gotowość do pracy w wybrane weekendy, a także w tygodniu w niepełnym wymiarze godzin
 • dodatkowymi atutami będą:[LST
]
oferujemy:
 • pracę w dynamicznym zespole wydawcy największego polskiego medium fotograficznego i szybko rozwijających się magazynów o modzie
 • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w pracy marketingowca/PR-owca i kontaktów w branży
 • zadaniowy tryb pracy
 • możliwość płatnej współpracy w ustalonym wymiarze godzin (np. 1/2 etatu) po pomyślnym odbyciu stażu
Miejscem pracy jest redakcja znajdująca się w Warszawie (centrum). Staż mógłby rozpocząć się z początkiem maja 2010 lub czerwca 2010. Chętnych prosimy o przysłanie do 20 kwietnia 2010 CV na adres: praca@sunhousemedia.pl z zaznaczeniem "STAŻ" w tytule maila. Bardzo prosimy o dołączenie listu motywacyjnego w formie odpowiedzi na następujące pytania:
 • Czego chciał(a)byś się nauczyć podczas stażu?
 • W którym kierunku chciał(a)byś rozwijać swoją karierę zawodową?
 • Jaki charakter pracy chciał(a)byś wykonywać w przyszłości?
Zapraszamy!
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0