Wydawca fotopolis.pl szuka pracownika/stażysty do działu marketingu

Firma Sun House Media wydawca fotopolis.pl oraz internetowych serwisów poświęconych modzie poszukuje osoby na stanowisko Asystenta w dziale marketingu i reklamy. Zainteresowane osoby zapraszamy do przeczytania szczegółowych wymagań.

Wydawca Sun House Media poszukuje stażysty/pracownika:

Asystent w dziale marketingu i reklamy
nr ref. Sun House Media /Reklama/01/2010


STAŻ W DZIALE MARKETINGU SUN HOUSE MEDIA
Proponujemy 1-miesięczny bezpłatny staż oraz płatną współpracę po pomyślnym zakończeniu stażu. Stażysta będzie współpracował z szefem marketingu i koordynatorem ds. reklamy i promocji wydawnictwa w zakresie koordynowania, wspomagania działań promocyjnych oraz obsługi reklamodawców w ramach tytułów wydawnictwa Sun House Media: fotopolis.pl, CoGdzieZaile.pl, Magazyner.pl. Jeżeli interesuje Cię praca związana z koordynowaniem ciekawych eventów: wystaw fotograficznych, sesji zdjęciowych i imprez modowych, a także planowaniem działań reklamowych w Internecie, czekamy na Ciebie!

wymagania:
 • wykształcenie: średnie z perspektywą zdobycia wyższego (studia), mile widziani studenci kierunków ekonomiczno-społecznych, po ukończeniu I roku studiów
 • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i swoboda prowadzenia rozmów
 • dobra organizacja i wewnętrzna dyscyplina
 • otwartość, optymistyczne nastawienie
 • umiejętność szybkiego uczenia się i adaptowania do zmieniających się warunków
 • gotowość do pracy w wybrane weekendy, a także w tygodniu w niepełnym wymiarze godzin
 • dodatkowymi atutami będą:[LST
]
oferujemy:
 • pracę w dynamicznym zespole wydawcy największego polskiego medium fotograficznego i szybko rozwijających się magazynów o modzie
 • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w pracy marketingowca/PR-owca i kontaktów w branży
 • zadaniowy tryb pracy
 • możliwość płatnej współpracy w ustalonym wymiarze godzin (np. 1/2 etatu) po pomyślnym odbyciu stażu
Miejscem pracy jest redakcja znajdująca się w Warszawie (centrum). Staż mógłby rozpocząć się z początkiem maja 2010 lub czerwca 2010. Chętnych prosimy o przysłanie do 20 kwietnia 2010 CV na adres: praca@sunhousemedia.pl z zaznaczeniem "STAŻ" w tytule maila. Bardzo prosimy o dołączenie listu motywacyjnego w formie odpowiedzi na następujące pytania:
 • Czego chciał(a)byś się nauczyć podczas stażu?
 • W którym kierunku chciał(a)byś rozwijać swoją karierę zawodową?
 • Jaki charakter pracy chciał(a)byś wykonywać w przyszłości?
Zapraszamy!
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18