praca

Wszystkie artykuły z tagiem: "praca" w serwisie fotopolis.pl:
Wzory umów fotograficznych do pobrania za darmo (2019)
Prowadzisz już działalność fotograficzną, a może dopiero zaczynasz? Aby być pewnym swojej umowy, skorzystaj z 5 wzorów udostępnionych przez serwis Fotoprawo.pl.
11 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0
Jaka? Po co? Dlaczego? Czyli po ludzku o umowach na wykonanie zdjęć
Nie spisywaliśmy żadnej umowy. Klient dzwonił mówiąc jedynie: „Wysyłam do Pana kuriera”. Ja wiedziałem jak sfotografować to, co kurier przywiezie. Klient był pewien, że następnego dnia dostanie gotowy materiał i fakturę na rozsądną sumę. Współpraca układała się bezproblemowo. Do czasu...
29 Lis 2018
Paweł Baldwin
0
Proclub poszukuje pracowników do salonów w Warszawie i Krakowie
Znany sklep i wypożyczalnia sprzętu fotograficznego poszukuje sprzedawców i doradców klienta do salonów w Warszawie i Krakowie.
25 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Dołącz do działu reklamy Fotopolis!
W związku z dynamicznym rozwojem serwisu poszukujemy nowych współpracowników. Dołącz do ekipy najważniejszego serwisu fotograficznego w Polsce!
19 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Dołącz do zespołu Fotopolis!
W związku z dynamicznym rozwojem serwisu poszukujemy nowych współpracowników. Dołącz do ekipy najważniejszego serwisu fotograficznego w Polsce!
20 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Kancelaria sejmu RP szuka oficjalnego fotografa. Aplikować można do 23 października
Masz wyższe wykształcenie, umiesz obsługiwać Photoshopa, pracować pod presją czasu i znasz się na robieniu zdjęć? Masz szansę zostać oficjalnym fotografem sejmu RP. Na zgłoszenia od kandydatów kancelaria czeka jeszcze przez 2 tygodnie.
9 Paź 2017
Maciej Luśtyk
1
Loupedeck - dedykowany kontroler do Lightrooma trafia do sprzedaży
Jednym z największych problemów postprodukcji, nawet mimo znajomości skrótów klawiaturowych używanych programów jest czas, jaki poświęcamy na nawigację po ich interfejsie. Niespełna rok temu dużo szumu wywołał dedykowany kontroler Loupedeck, który miał to zmienić. Urządzenie właśnie trafia na rynek.
6 Lip 2017
Maciej Luśtyk
4
Instagram wprowadzi możliwość rezerwacji usług przez aplikację
Znany serwis z każdą aktualizacją coraz mocniej przekształca się w platformę komercyjną. I choć dla wielu zabija to jego sens, nowa funkcjonalność może okazać się jedną z najważniejszych dla zawodowych fotografów.
23 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
Stażysta w dziale testów (płatny staż)
Szukamy osoby która chciałaby związać swoją przyszłość zawodową z testowaniem sprzętu fotograficznego. Oferujemy szkolenie z procedur testowych obowiązujących w redakcji, a po pozytywnym przejściu stażu stałe zatrudnienie.
14 Sty 2014
Michał Sułkiewicz
0
Wydawca fotopolis.pl szuka pracownika/stażysty do działu marketingu
Firma Sun House Media wydawca fotopolis.pl oraz internetowych serwisów poświęconych modzie poszukuje osoby na stanowisko Asystenta w dziale marketingu i reklamy. Zainteresowane osoby zapraszamy do przeczytania szczegółowych wymagań.
14 Kwi 2010
Michał Sułkiewicz
0