14 urodziny Fotopolis.pl [WIDEO]

14 urodziny Fotopolis.pl [WIDEO]
Wczoraj w warszawskim Studiu Bank odbyła się impreza urodzinowa wieńcząca 14 lat istnienia serwisu Fotopolis.pl. W jej trakcie rozstrzygnęliśmy wyniki plebiscytu na najlepsze fotograficzne produkty roku i nagrodziliśmy finalistów tegorocznego 5-boju. Zobaczcie, jak było.

Jesteśmy na rynku już 14 lat, głównie dzięki Wam. W ciągu tego czasu z niewielkiego portalu wyrośliśmy na głównego dostarczyciela fotograficznych wiadomości w polskim internecie. W nadchodzącym roku chcemy stać się jeszcze lepsi i pokryć artykułami dużo szerszy niż dotychczas zakres tematów. Szykuje się wiele emocjonujących zmian, których efekty będziecie mogli zobaczycie już w najbliższym czasie.

Wczoraj kolejny rok naszej działalności świętowaliśmy w warszawskim Studiu Bank. Jak zwykłe zawitali do nas przedstawiciele wszystkich najważniejszych firm fotograficznych, którzy odebrali nagrody za najlepsze produkty fotograficzne minionego roku, wyłonione przez Was w internetowym plebiscycie. Listę wyróżnionych produktów znajdziecie tutaj. Podczas imprezy nagrodziliśmy też zwycięzców tegorocznego 5-boju fotograficznego. Goście dopisali, a impreza trwała do późnego wieczora. Zobaczcie, jak było.
]

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8