14 urodziny Fotopolis.pl [WIDEO]

14 urodziny Fotopolis.pl [WIDEO]
Wczoraj w warszawskim Studiu Bank odbyła się impreza urodzinowa wieńcząca 14 lat istnienia serwisu Fotopolis.pl. W jej trakcie rozstrzygnęliśmy wyniki plebiscytu na najlepsze fotograficzne produkty roku i nagrodziliśmy finalistów tegorocznego 5-boju. Zobaczcie, jak było.

Jesteśmy na rynku już 14 lat, głównie dzięki Wam. W ciągu tego czasu z niewielkiego portalu wyrośliśmy na głównego dostarczyciela fotograficznych wiadomości w polskim internecie. W nadchodzącym roku chcemy stać się jeszcze lepsi i pokryć artykułami dużo szerszy niż dotychczas zakres tematów. Szykuje się wiele emocjonujących zmian, których efekty będziecie mogli zobaczycie już w najbliższym czasie.

Wczoraj kolejny rok naszej działalności świętowaliśmy w warszawskim Studiu Bank. Jak zwykłe zawitali do nas przedstawiciele wszystkich najważniejszych firm fotograficznych, którzy odebrali nagrody za najlepsze produkty fotograficzne minionego roku, wyłonione przez Was w internetowym plebiscycie. Listę wyróżnionych produktów znajdziecie tutaj. Podczas imprezy nagrodziliśmy też zwycięzców tegorocznego 5-boju fotograficznego. Goście dopisali, a impreza trwała do późnego wieczora. Zobaczcie, jak było.
]

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
3
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4