Najlepsze ujęcia nagrane kamerami GoPro w 2015 roku

Najlepsze ujęcia nagrane kamerami GoPro w 2015 roku
Jeśli wciąż zastanawiacie się czy warto inwestować w kamerę sportową, obejrzyjcie 5-minutową kompilację najlepszych ujęć 2015 roku, przygotowaną przez firmę GoPro.
Na lądzie, w powietrzu, na wodzie i pod wodą, a nawet w kosmosie. Kamery GoPro w krótkim czasie dotarły nawet w najbardziej niedostępne miejsca i na dobre odmieniły to jak filmowane są wyczyny sportowe na całym świecie. Nic więc dziwnego, że co roku powstaje wiele wyjątkowych filmów zarejestrowanych za ich pomocą. Jeśli jeszcze macie wątpliwości czy warto inwestować w takie urządzenie, obejrzyjcie najnowszą kompilację przygotowaną przez GoPro, która pokazuje niektóre z najlepszych ujęć nagranych kamerami producenta w 2015 roku.Całość została nagrana kamerami z serii HERO4, świetnie zmontowana i jak łatwo się domyśleć oferuje porządny zastrzyk adrenaliny. Teraz pozostaje czekać na premierę drona Karma, który według zapewnień producenta ma być dla rynku dronów tym, czym kamery GoPro stały się dla osób uprawiających sporty.

Więcej informacji o kamerach GoPro znajdziecie na stronie gopro.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1