Najlepsze ujęcia nagrane kamerami GoPro w 2015 roku

Najlepsze ujęcia nagrane kamerami GoPro w 2015 roku
Jeśli wciąż zastanawiacie się czy warto inwestować w kamerę sportową, obejrzyjcie 5-minutową kompilację najlepszych ujęć 2015 roku, przygotowaną przez firmę GoPro.
Na lądzie, w powietrzu, na wodzie i pod wodą, a nawet w kosmosie. Kamery GoPro w krótkim czasie dotarły nawet w najbardziej niedostępne miejsca i na dobre odmieniły to jak filmowane są wyczyny sportowe na całym świecie. Nic więc dziwnego, że co roku powstaje wiele wyjątkowych filmów zarejestrowanych za ich pomocą. Jeśli jeszcze macie wątpliwości czy warto inwestować w takie urządzenie, obejrzyjcie najnowszą kompilację przygotowaną przez GoPro, która pokazuje niektóre z najlepszych ujęć nagranych kamerami producenta w 2015 roku.Całość została nagrana kamerami z serii HERO4, świetnie zmontowana i jak łatwo się domyśleć oferuje porządny zastrzyk adrenaliny. Teraz pozostaje czekać na premierę drona Karma, który według zapewnień producenta ma być dla rynku dronów tym, czym kamery GoPro stały się dla osób uprawiających sporty.

Więcej informacji o kamerach GoPro znajdziecie na stronie gopro.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - pierwsze wrażenia
27 Cze 2019
GFX 100 to aparat, który w świecie średnioformatowych bezlusterkowców ma „przekraczać granice”. Jednak czy flagowiec systemu Fujifilm faktycznie sprosta wymaganiom fotografów? Oto nasze wnioski i przemyślenia.
0
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
7
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5