Najlepsze ujęcia nagrane kamerami GoPro w 2015 roku

0
Maciej Luśtyk
29 Grudzień 2015
Artykuł na: minutę
Jeśli wciąż zastanawiacie się czy warto inwestować w kamerę sportową, obejrzyjcie 5-minutową kompilację najlepszych ujęć 2015 roku, przygotowaną przez firmę GoPro.
Na lądzie, w powietrzu, na wodzie i pod wodą, a nawet w kosmosie. Kamery GoPro w krótkim czasie dotarły nawet w najbardziej niedostępne miejsca i na dobre odmieniły to jak filmowane są wyczyny sportowe na całym świecie. Nic więc dziwnego, że co roku powstaje wiele wyjątkowych filmów zarejestrowanych za ich pomocą. Jeśli jeszcze macie wątpliwości czy warto inwestować w takie urządzenie, obejrzyjcie najnowszą kompilację przygotowaną przez GoPro, która pokazuje niektóre z najlepszych ujęć nagranych kamerami producenta w 2015 roku.Całość została nagrana kamerami z serii HERO4, świetnie zmontowana i jak łatwo się domyśleć oferuje porządny zastrzyk adrenaliny. Teraz pozostaje czekać na premierę drona Karma, który według zapewnień producenta ma być dla rynku dronów tym, czym kamery GoPro stały się dla osób uprawiających sporty.

Więcej informacji o kamerach GoPro znajdziecie na stronie gopro.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Peak Design Travel Tripod to jeden z najciekawszych statywów ostatnich lat. Okazuje się, że ktoś próbuje wykorzystać popularność projektu w serwisie Kickstarter (ponad...
17
0
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Jedno krzesło, tysiące zdjęć. Od wyposażenia werand majętnych obywateli do symbolu ruchu Czarnych Panter w ciągu stu lat.
10
0
Jak robić viralowe zdjęcia? Jordi Koalitic ma na to gotowy przepis
Jak robić viralowe zdjęcia? Jordi Koalitic ma na to gotowy przepis
Bracia Jordi i Arnau Puig tworzą kreatywny duet, który osiągnał spektakularny sukces w mediach społecznościowych. Swoich pomysłów nie chowają jednak tylko dla siebie i to dodatkowo napędza ich...
21
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)