Press Photo Expo 2015

0
Maciej Luśtyk
8 Styczeń 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
12 stycznia na warszawskim Torwarze odbędą się targi Press Photo Expo 2015, które będą okazją do zapoznania się nowościami na rynku fotografii i rozwiązań multimedialnych. Podczas targów odbędą się również liczne wykłady poświęcone różnym aspektom pracy fotografa.
Targi Press Photo Expo 2015 będą okazją dla wszystkich osób związanych z fotografią do spotkania się z producentami i dystrybutorami sprzętu i oprogramowania fotograficznego. Podczas targów będziemy mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Swoje stoiska na targach wystawią producenci, z których urządzeń korzystamy na codzień w naszej pracy zawodowej. Udział w tegorocznej edycji zapowiedzieli: Canon (wraz z Canon Professional Services), Nikon (razem z Nikon Professional Services), Sony, Epson, Sigma, Medikon, Marumi, Blackrapid, Mindshift Gear, Think Tank i Power Media SA.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Podczas targów, w oddzielnych salach konferencyjnych odbędą się prezentacje producentów i liczne wykłady poświęcone między innymi prawnym aspektom pracy fotografów. Gościem specjalnym tegorocznych targów będzie Kai Pfaffenbach - fotograf agencji Reuters, który podzieli się swoimi doświadczeniami i opowie o organizacji pracy fotografa.

Dodatkowo podczas trwania imprezy, Nikon Polska i Canon Polska udostępnią swoje stoiska serwisowe, na których wszyscy uczestnicy targów będą mogli za darmo sprawdzić i wyczyścić profesjonalny sprzęt w ramach usługi “Check and Clean”.

Targi odbędą się w poniedziałek 12 stycznia na warszawskim Torwarze przy ulicy Łazienkowskiej 6a, w godzinach 12:00 - 21:00. Wstęp na targi jest darmowy.

Szczegółowy program targów znajduje się na stronie pressphotoexpo.com

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji...
Reportaże o uchodźcach, osobach starszych, Wielkim Tygodniu na Sycylii, handlu ludźmi we Włoszech, ruchu Glitter Confusion, niepełnosprawnym kulturyście oraz podróży...
41
0
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Peak Design Travel Tripod to jeden z najciekawszych statywów ostatnich lat. Okazuje się, że ktoś próbuje wykorzystać popularność projektu w serwisie Kickstarter (ponad...
17
0
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Jedno krzesło, tysiące zdjęć. Od wyposażenia werand majętnych obywateli do symbolu ruchu Czarnych Panter w ciągu stu lat.
10
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)