Press Photo Expo 2015

0
Maciej Luśtyk
8 Styczeń 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
12 stycznia na warszawskim Torwarze odbędą się targi Press Photo Expo 2015, które będą okazją do zapoznania się nowościami na rynku fotografii i rozwiązań multimedialnych. Podczas targów odbędą się również liczne wykłady poświęcone różnym aspektom pracy fotografa.
Targi Press Photo Expo 2015 będą okazją dla wszystkich osób związanych z fotografią do spotkania się z producentami i dystrybutorami sprzętu i oprogramowania fotograficznego. Podczas targów będziemy mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Swoje stoiska na targach wystawią producenci, z których urządzeń korzystamy na codzień w naszej pracy zawodowej. Udział w tegorocznej edycji zapowiedzieli: Canon (wraz z Canon Professional Services), Nikon (razem z Nikon Professional Services), Sony, Epson, Sigma, Medikon, Marumi, Blackrapid, Mindshift Gear, Think Tank i Power Media SA.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Podczas targów, w oddzielnych salach konferencyjnych odbędą się prezentacje producentów i liczne wykłady poświęcone między innymi prawnym aspektom pracy fotografów. Gościem specjalnym tegorocznych targów będzie Kai Pfaffenbach - fotograf agencji Reuters, który podzieli się swoimi doświadczeniami i opowie o organizacji pracy fotografa.

Dodatkowo podczas trwania imprezy, Nikon Polska i Canon Polska udostępnią swoje stoiska serwisowe, na których wszyscy uczestnicy targów będą mogli za darmo sprawdzić i wyczyścić profesjonalny sprzęt w ramach usługi “Check and Clean”.

Targi odbędą się w poniedziałek 12 stycznia na warszawskim Torwarze przy ulicy Łazienkowskiej 6a, w godzinach 12:00 - 21:00. Wstęp na targi jest darmowy.

Szczegółowy program targów znajduje się na stronie pressphotoexpo.com

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają jeszcze sens?
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają...
Pierwsza Photokina w nowej formule już wiosną. Nie weźmie w niej jednak udziału trzech głównych producentów sprzętu. Czy firmom fotograficznym targi są jeszcze do...
4
5
Nagradzany chiński fotoreporter Lu Guang znów na wolności. Nie chce udzielać wywiadów
Nagradzany chiński fotoreporter Lu Guang znów na wolności. Nie chce udzielać wywiadów
Zatrzymany przed rokiem przez chińską służbę bezpieczeństwa, jeden z najbardziej znanych fotoreporterów Pańswa Środka,...
9
0
Sigma porzuca mocowanie K. Co dalej z Pentaksem?
Sigma porzuca mocowanie K. Co dalej z Pentaksem?
Pentax, choć cały czas ma wierne grono użytkowników, już od dłuższego czasu wędruje poboczem rynku fotograficznego. W obliczu działań Sigmy producentowi będzie jeszcze...
25
24
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)