Press Photo Expo 2015

Press Photo Expo 2015
12 stycznia na warszawskim Torwarze odbędą się targi Press Photo Expo 2015, które będą okazją do zapoznania się nowościami na rynku fotografii i rozwiązań multimedialnych. Podczas targów odbędą się również liczne wykłady poświęcone różnym aspektom pracy fotografa.
Targi Press Photo Expo 2015 będą okazją dla wszystkich osób związanych z fotografią do spotkania się z producentami i dystrybutorami sprzętu i oprogramowania fotograficznego. Podczas targów będziemy mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Swoje stoiska na targach wystawią producenci, z których urządzeń korzystamy na codzień w naszej pracy zawodowej. Udział w tegorocznej edycji zapowiedzieli: Canon (wraz z Canon Professional Services), Nikon (razem z Nikon Professional Services), Sony, Epson, Sigma, Medikon, Marumi, Blackrapid, Mindshift Gear, Think Tank i Power Media SA.

Podczas targów, w oddzielnych salach konferencyjnych odbędą się prezentacje producentów i liczne wykłady poświęcone między innymi prawnym aspektom pracy fotografów. Gościem specjalnym tegorocznych targów będzie Kai Pfaffenbach - fotograf agencji Reuters, który podzieli się swoimi doświadczeniami i opowie o organizacji pracy fotografa.

Dodatkowo podczas trwania imprezy, Nikon Polska i Canon Polska udostępnią swoje stoiska serwisowe, na których wszyscy uczestnicy targów będą mogli za darmo sprawdzić i wyczyścić profesjonalny sprzęt w ramach usługi “Check and Clean”.

Targi odbędą się w poniedziałek 12 stycznia na warszawskim Torwarze przy ulicy Łazienkowskiej 6a, w godzinach 12:00 - 21:00. Wstęp na targi jest darmowy.

Szczegółowy program targów znajduje się na stronie pressphotoexpo.com

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12