Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Press Photo Expo 2015

0

Autor: Maciej Luśtyk

8 Styczeń 2015
Artykuł na: 4-5 minut
12 stycznia na warszawskim Torwarze odbędą się targi Press Photo Expo 2015, które będą okazją do zapoznania się nowościami na rynku fotografii i rozwiązań multimedialnych. Podczas targów odbędą się również liczne wykłady poświęcone różnym aspektom pracy fotografa.

Targi Press Photo Expo 2015 będą okazją dla wszystkich osób związanych z fotografią do spotkania się z producentami i dystrybutorami sprzętu i oprogramowania fotograficznego. Podczas targów będziemy mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Swoje stoiska na targach wystawią producenci, z których urządzeń korzystamy na codzień w naszej pracy zawodowej. Udział w tegorocznej edycji zapowiedzieli: Canon (wraz z Canon Professional Services), Nikon (razem z Nikon Professional Services), Sony, Epson, Sigma, Medikon, Marumi, Blackrapid, Mindshift Gear, Think Tank i Power Media SA.

Podczas targów, w oddzielnych salach konferencyjnych odbędą się prezentacje producentów i liczne wykłady poświęcone między innymi prawnym aspektom pracy fotografów. Gościem specjalnym tegorocznych targów będzie Kai Pfaffenbach - fotograf agencji Reuters, który podzieli się swoimi doświadczeniami i opowie o organizacji pracy fotografa.

Dodatkowo podczas trwania imprezy, Nikon Polska i Canon Polska udostępnią swoje stoiska serwisowe, na których wszyscy uczestnicy targów będą mogli za darmo sprawdzić i wyczyścić profesjonalny sprzęt w ramach usługi “Check and Clean”.

Targi odbędą się w poniedziałek 12 stycznia na warszawskim Torwarze przy ulicy Łazienkowskiej 6a, w godzinach 12:00 - 21:00. Wstęp na targi jest darmowy.

Szczegółowy program targów znajduje się na stronie pressphotoexpo.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Zdjęcie ranionego fotoreportera Tygodnika Solidarność Tomasza Gutrego 11 listopada 2020 roku błyskawicznie obiegło wszystkie media. Postrzelony fotograf będzie domagać...
111
0
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Zła wiadomość dla wszystkich, którzy zawierzyli w dożywotnią, nieimitowaną przestrzeń dyskową oferowaną przez aplikację Zdjęcia Google. Od czerwca przyszłego...
34
0
Ceny filmów Kodak w 2021 znów wzrosną. Warto kupić na zapas?
Ceny filmów Kodak w 2021 znów wzrosną. Warto kupić na zapas?
Kodak Alaris zapowiada podniesienie od nowego roku cen materiałów światłoczułych o nawet 20 procent. Tłumaczy to wzrostem kosztów spowodowanych przez światową pandemią...
6
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)