Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Targi Press Photo Expo 2012

0

Autor: Marcin Falana

5 Grudzień 2012
Artykuł na: 6-9 minut
Targi Press Photo Expo są adresowane przede wszystkim do zawodowych fotoreporterów, fotoedytorów i dziennikarzy jednak wstęp na nie jest wolny. Tegoroczna edycja Targów Press Photo Expo odbędzie się 10 grudnia w Press Club.

Targi Press Photo Expo skupiają przede wszystkim zawodowych fotoreporterów, fotoedytorów i dziennikarzy, jednak impreza jest także otwarta dla wszystkich pasjonatów. Tegoroczna edycja Targów Press Photo Expo odbędzie się 10 grudnia w Press Club przy ul. Krakowskie Przedmieście 64 w Warszawie.

Organizatorzy przygotowali studio testowe z lampami błyskowymi i modelką. wykłady oraz pokazy wystawców. Mecenas Wojciech Orżewski, autor książki Fotograf. Fotografia. Prawo. poprowadzi dyskusję nad podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi twórczości fotograficznej, jej udostępniania, powielania, zakresu praw intelektualnych i majątkowych. Z chęcią odpowie na przygotowane dla niego pytania.

www.pressphotoexpo.com

www.facebook.com/PressPhotoExpo

www.youtube.com/pressPhotoExpo

Targi Press Photo Expo 2012

10 grudnia w Press Club, od godz. 17

ul. Krakowskie Przedmieście 64 Warszawa

Informacja prasowa:

Targi Press Photo Expo 2012

10 grudnia 2012 odbędą się Targi Press Photo Expo. W tym roku gościć nas będzie Press Club, przy ulicy Krakowskie Przedmieście 64 w Warszawie. 

Tak jak w latach ubiegłych adresatem targów pozostaje przede wszystkim środowisko zawodowych fotoreporterów, fotoedytorów i dziennikarzy, ale jak zwykle impreza będzie otwarta dla wszystkich ciekawych nowości w świecie fotografii.

Zapraszamy od 17:00

!!! WSTĘP WOLNY !!!

W sali mniejszej Press Clubu będzie urządzone studio fleszowe gdzie na fotografów chcących wykonać testy sprzętu będzie czekać modelka. W głównej sali Press Clubu odbędą się wykłady i pokazy Wystawców. W holu targowym będzie można wziąć do ręki nowości świata fotografii i nie tylko.

Uprzejmie proszę zajrzeć na stronę: www.pressphotoexpo.com Tam są wszystkie informacje dotyczące tego wydarzenia. 

Obecnie są już z nami: Adobe, Canon, Eizo, Epson, Fomei, Ilford, Leica, Medikon, Nikon, Olympus, Pocket Wizard, Sony, X-Rite.

Patronują nam: Press Club oraz Klub Dziennikarzy Sportowych.

Nasi prasowi patroni to: Foto Kurier i Fotopolis.

AKTUALNOŚCI:

Nikon Polska (NPS - Nikon Professional Services) oraz Canon Polska (CPS - Canon Professional Services) będą mieć swoje stanowiska serwisowe, które będą wykonywać usługi "CheckandClean".

Mecenas Wojciech Orżewski, autor książki "Fotograf. Fotografia. Prawo." będzie gościem Targów Press Photo Expo. 
Mecenas poprowadzi dyskusję nad podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi twórczości fotograficznej, jej udostępniania, powielania, zakresu praw intelektualnych i majątkowych. Z chęcią odpowie na przygotowane dla niego pytania. 

Na oficjalnym kanale YouTube  na Targi Press Photo Expo na zapraszają: Tadeusz Późniak, wieloletni fotograf Tygodnika Polityka i członek Związku Polskich Artystów Fotografików, Stefan Truszczyński - Sekretarz Generalny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Borys Skrzyński - Prezes Klubu Fotografii Prasowej w latach 2009-2011 oraz Jerzy Jakobsche - prezes KDS oraz dziennikarz Polskiej Agencji Prasowej.

Sklep z książkami przygotował pokaźny pakiet albumów fotograficznych, które będzie można wylosować podczas Wielkiej Loterii Wizytówkowej. 

Na Targach Press Photo Expo będziemy gościć zaprzyjaźnione Targi Film Video Foto z Łodzi.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland
0
0
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon często wskazywany jest jako ten, który pod względem technologii sensorów ciągle pozostaje w tyle za konkurencją. Wygląda jednak na to, że producent nie próżnuje...
1
0
Powiązane artykuły