500 px - aktualizacja aplikacji

Autor: Marcin Grabowiecki

20 Grudzień 2013
Artykuł na: minutę
Aplikacja 500 px, która służy do dzielenia się zdjęciami, doczekała się aktualizacji. Z wersji 2.4 mogą na razie korzystać użytkownicy urządzeń z systemem iOS 7.

Ukazała się aktualizacja aplikacji służącej do dzielenia się zdjęciami 500 px. W nowej wersji można edytować dane EXIF, dodawać tagi do zdjęć oraz informacje o miejscu wykonania fotografii.

Ponadto, w wersji 2.4 zmieniono stronę wizualną, która teraz bardziej pasuje do systemu iOS 7. Dodano także intro i przewodnik dla początkujących.

Aktualizacja dotyczy jedynie wersji na urządzenia z systemem iOS. Użytkownicy Androida będą musieli na nią poczekać.

Aplikację 500px można pobrać z AppStore.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
CEWE Fotojoker, renomowana marka branży fotograficznej, otworzyła nowy salon w Galerii Zielone Arkady, w sercu Bydgoszczy. Z tej okazji, na klientów czeka wiele atrakcji i specjalnie...
8
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Już niebawem na rynku pojawi się komplet chemii fotograficznej do wywoływania zdjęć analogowych Kodak Professional. W ofercie znajdą się zarówno odczynniki do negatywów czarno-białych,...
19
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Od dzisiaj nasz autorski podcast dostępny jest do posłuchania także w serwisie YouTube. To już 50 odcinków rozmów o fotografii z czołowymi przedstawicielami branży.
9
Powiązane artykuły