XVI targi Film Video Foto 2013 ruszają w tym tygodniu

0

Autor: Michal Grzegorczyk

18 Marzec 2013
Artykuł na: 4-5 minut
W najbliższy czwartek rozpoczną się XVI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video w Łodzi. Swoją obecność zapowiedziało ponad 140 wystawców. Na gości czekają również liczne wystawy i warsztaty.

21 marca ruszą w Łodzi XVI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video "Film Video Foto 2013". Impreza tradycyjnie odbędzie się w Centrum Konferencyjno–Wystawiennicze Międzynarodowych Targów Łódzkich przy ulicy Politechniki 4. Impreza będzie otwarta przez trzy kolejne dni, do soboty 23 marca, w godzinach 10:00 - 18:00. Pierwszy dzień został zarezerwowany dla profesjonalistów. Oto ceny biletów wstępu na targi:

  • karta wielokrotnego wstępu dla profesjonalistów - 30 złotych
  • karta dla profesjonalistów (po kupnie przez stronę www.mtl.lodz.pl/fvf) - 24 złote
  • jednorazowy normalny (ważny 22 lub 23.03) - 15 złotych
  • jednorazowy ulgowy (ważny 22 lub 23.03) - 10 złotych
  • jednorazowy rodzinny (ważny 22 lub 23.03) - 35 złotych

Swoją obecność zapowiedziało ponad 140 wystawców, a na gości czekają również liczne wystawy i warsztaty. W Łodzi swoje prace zaprezentuje Izabela Urbaniak - laureatka Grand Prix 5-boju fotopolis.pl 2011. Szerzej o cyklu "Mieszkam tutaj" pisaliśmy przy okazji krakowskiej odsłony wystawy. Pokażemy także najlepsze Zdjęcia tygodnia nadesłane w ostatnich latach, którym czytelnicy przyznali najwyższe noty. Zobaczymy prace Dominika Tarabańskiego, Krzysztofa Kaliczaka, Igora Kaweckiego, Grzegorza Piaskowskiego, Marka Lochera i wielu innych. Będzie to rozszerzona wersja wystawy zaprezentowanej w Galerii Refleksy z okazji 10. urodzin fotopolis.pl, w 2011 roku.

Więcej o najciekawszych warsztatach, seminariach i wystawach na XVI targach Film Video Foto 2013 pisaliśmy w tym artykule. Pełną listę wystawców, plan hali targowej, a także wszystkie informacje na temat targów można znaleźć na stronie: www.mtl.lodz.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Adobe Content Authenticity to inicjatywa, która uzdrowić ma obieg fotografii w internecie
Adobe Content Authenticity to inicjatywa, która uzdrowić ma obieg fotografii w internecie
Idea Content Authenticity Initiative jest prosta, jej wdrożenie może okazać się jednak dużo trudniejsze niż chciałoby Adobe.
1
0
Pandemia dobija branżę ślubną. Jej przedstawiciele rozmawiali z rządem
Pandemia dobija branżę ślubną. Jej przedstawiciele rozmawiali z rządem
  Od ponad pół roku branża ślubna przeżywa kryzys, z którego będzie dźwigać się jeszcze długo po opanowaniu sytuacji epidemiologicznej....
13
3
„Afgańska dziewczyna” Steve’a McCurry’ego najdrożej zlicytowanym zdjęciem w Polsce
„Afgańska dziewczyna” Steve’a McCurry’ego najdrożej zlicytowanym zdjęciem w Polsce
Ostatnia aukcja w Desa Unicum przyniosła nowy rekord na polskim rynku fotografii kolekcjonerskiej. Zdjęcie „Afghan Girl” zlicytowane zostało za rekordową sumę niemal...
22
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)