XVI targi Film Video Foto 2013 ruszają w tym tygodniu

W najbliższy czwartek rozpoczną się XVI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video w Łodzi. Swoją obecność zapowiedziało ponad 140 wystawców. Na gości czekają również liczne wystawy i warsztaty.
21 marca ruszą w Łodzi XVI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video "Film Video Foto 2013". Impreza tradycyjnie odbędzie się w Centrum Konferencyjno–Wystawiennicze Międzynarodowych Targów Łódzkich przy ulicy Politechniki 4. Impreza będzie otwarta przez trzy kolejne dni, do soboty 23 marca, w godzinach 10:00 - 18:00. Pierwszy dzień został zarezerwowany dla profesjonalistów. Oto ceny biletów wstępu na targi:
  • karta wielokrotnego wstępu dla profesjonalistów - 30 złotych
  • karta dla profesjonalistów (po kupnie przez stronę www.mtl.lodz.pl/fvf) - 24 złote
  • jednorazowy normalny (ważny 22 lub 23.03) - 15 złotych
  • jednorazowy ulgowy (ważny 22 lub 23.03) - 10 złotych
  • jednorazowy rodzinny (ważny 22 lub 23.03) - 35 złotych

Swoją obecność zapowiedziało ponad 140 wystawców, a na gości czekają również liczne wystawy i warsztaty. W Łodzi swoje prace zaprezentuje Izabela Urbaniak - laureatka Grand Prix 5-boju fotopolis.pl 2011. Szerzej o cyklu "Mieszkam tutaj" pisaliśmy przy okazji krakowskiej odsłony wystawy. Pokażemy także najlepsze Zdjęcia tygodnia nadesłane w ostatnich latach, którym czytelnicy przyznali najwyższe noty. Zobaczymy prace Dominika Tarabańskiego, Krzysztofa Kaliczaka, Igora Kaweckiego, Grzegorza Piaskowskiego, Marka Lochera i wielu innych. Będzie to rozszerzona wersja wystawy zaprezentowanej w Galerii Refleksy z okazji 10. urodzin fotopolis.pl, w 2011 roku.

Więcej o najciekawszych warsztatach, seminariach i wystawach na XVI targach Film Video Foto 2013 pisaliśmy w tym artykule. Pełną listę wystawców, plan hali targowej, a także wszystkie informacje na temat targów można znaleźć na stronie: www.mtl.lodz.pl.
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
3
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1