Promocja Fujifilm - odbierz obiektyw Fujinon w promocyjnej cenie

Firma Fujifilm zorganizowała promocję. Każdy klient, który zakupił już aparat Fujifilm X-E1 lub X-Pro1 wraz z dowolnym obiektywem, otrzyma prawo do zakupu obiektywu z serii Fujinon X w promocyjnej cenie. Oferta trwa do 15 marca 2013 r.

Każdy klient, który zakupił już aparat Fujifilm X-E1 lub X-Pro1 w zestawie z co najmniej jednym dowolnym obiektywem FUJINON X w punkcie sprzedaży detalicznej partnerów promocji i przedstawi oryginalny dowód zakupu wraz z numerem seryjnym w trakcie trwania promocji, otrzyma możliwość do zakupu jednego z wymienionych obiektywów w cenie 1699 zł brutto z VAT:;
FUJINON XF 35 mm f/1.4 R;
FUJINON XF 60 mm f/2.4 R]
Każdy z uczestników promocji będzie mógł zakupić wybrany obiektyw jeśli spełni następujące warunki:
1. Prześle w formie czytelnego scanu lub zdjęcia oryginalny dowód zakupu aparatu X-E1 lub X-Pro1 w zestawie z co najmniej jednym dowolnym obiektywem FUJINON X oraz numer seryjny aparatu na adres zamowienia@fujifilm.pl.
2. Zakupi obiektyw tylko i wyłącznie bezpośrednio w siedzibie Fujifilm Europe GmbH oddział w Polsce.

Szczegóły promocji oraz lista partnerów dostępne są na stronie www.fujifilm.pl. Oferta jest ważna od 23 stycznia do 15 marca 2013 r.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6
Fujifilm GFX 100 - pierwsze wrażenia
27 Cze 2019
GFX 100 to aparat, który w świecie średnioformatowych bezlusterkowców ma „przekraczać granice”. Jednak czy flagowiec systemu Fujifilm faktycznie sprosta wymaganiom fotografów? Oto nasze wnioski i przemyślenia.
2