Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Szymon Brodziak nagrodzony w konkursie Prix de la Photographie Paris 2012

0

Autor: Marcin Grabowiecki

9 Lipiec 2012
Artykuł na: 4-5 minut
Szymon Brodziak, trzeci rok z rzędu został nagrodzony w prestiżowym konkursie Prix de la Photographie Paris 2012 (Px3). 10 lipca w paryskiej galerii Espace Dupon odbędzie się wernisaż wystawy, na której znajdą się wybrane z nagrodzonych w konkursie prac. Gratulujemy!

W tegorocznej edycji konkursu Prix de la Photographie Paris Szymon Brodziak otrzymał złoty medal w podkategorii "Albumy/ Inne" - za swój autorski album pt. "Naughty Girls", za ten sam projekt - brązowy medal w kategorii głównej, oraz 5 innych medali za kampanie modowe i reklamowe. W tym roku na konkurs nadeszło ponad 4 000 zgłoszeń z ponad 85 krajów.

Celem konkursu Px3 jest promowanie fotografii jako sztuki, wyławianie i promowanie nowych talentów oraz prezentacja ich w paryskim środowisku artystycznym. Tylko wybrane spośród zwycięskich fotografii zostaną wystawione w paryskiej galerii, a także opublikowane w międzynarodowym wydaniu Px3 Annual Book. Zdjęcia nadesłane na Px3 oceniało międzynarodowe jury, składające się z kilkudziesięciu autorytetów w dziedzinie fotografii.

Szymon Brodziak urodził się w 1979 roku w Poznaniu. Jako fotograf, słynie z kontrowersyjnych czarno-białych kampanii reklamowych. Pozornie zimnych, lecz niezwykle zmysłowych i pełnych ukrytych emocji. Jego zdjęcia są publikowane w licznych czasopismach modowych i lifestylowych, w tym także w międzynarodowych edycjach tak prestiżowych magazynów jak Vogue i Playboy.

Więcej informacji o konkursie.

Więcej informacji o Szymonie Brodziaku.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland
0
0
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon często wskazywany jest jako ten, który pod względem technologii sensorów ciągle pozostaje w tyle za konkurencją. Wygląda jednak na to, że producent nie próżnuje...
1
0
Powiązane artykuły