"Dark side of the negative" Tomasza Pacana

0

Autor: Marcin Grabowiecki

4 Luty 2011
Artykuł na: 2-3 minuty
"Dark side of the negative" to tytuł nowego albumu specjalizującego się w fotografii lotniczej Tomasza Pacana. Wydawnictwo dostępne jest w formie elektronicznej.

Ukazał się nowy album Tomasza Pacana zatytułowany "Dark side of the negative". Zdjęcia zgromadzone w wydawnictwie pochodzą z lat 2000-2005 i powstały na materiale światłoczułym. Tą pozycją, po wielu latach fotografowania maszyn latających, autor żegna się z fotografią.

"Nigdy nie byłem związany lotnictwem, ale siedzi to we mnie od dziecka" - mówił autor w wywiadzie, który przeprowadziliśmy z nim w 2007 roku.

Wydawnictwo można pobrać pod adresem: tompac.pl

Tomasz Pacan /tompac/ - ur. 14 marca 1969 roku w Kielcach. Inżynier budownictwa lądowego, praktykujący w zawodzie od ponad 15 lat. Fotograficznie realizuje się od dekady, od 2007 roku członek Związku Polskich Artystów Fotografików Okręgu Świętokrzyskiego. Uczestnik wielu plenerów i wystaw fotograficznych, autor albumów "Samoloty moje spojrzenie" (2007), "Krajobraz podniebny" (2009). Żonaty, dwóch synów.

Więcej informacji o autorze i jego twórczości na stronie: tompac.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Zgłoszenia do Grand Press Photo 2021 tylko do 7 kwietnia
Zgłoszenia do Grand Press Photo 2021 tylko do 7 kwietnia
Jeszcze tylko do jutra można zgłaszać zdjęcia, reportaże, projekty dokumentalne oraz książki fotograficzne do konkursu Grand Press Photo 2021.
1
0
Czy rynek foto wreszcie się stabilizuje? Są pierwsze pozytywne sygnały
Czy rynek foto wreszcie się stabilizuje? Są pierwsze pozytywne sygnały
Pierwsze miesiące 2021 roku wskazują, że pikujący od dekady rynek sprzętu fotograficznego wydaje się wreszcie stabilizować. Ale jeszcze za wcześnie na otwieranie...
7
1
Sony pozwane przez użytkownika za domniemaną wadę migawki w A7 III
Sony pozwane przez użytkownika za domniemaną wadę migawki w A7 III
Sony przez lata umykało aferom związanym z wadami produkcyjnymi czy kontrolą jakości. Teraz w amerykańskim sądzie został złożony przeciwko firmie pozew, którego autor...
19
8
Powiązane artykuły