Tomasz Pacan

Wszystkie artykuły z tagiem: "Tomasz Pacan" w serwisie fotopolis.pl:
"Dark side of the negative" Tomasza Pacana
"Dark side of the negative" to tytuł nowego albumu specjalizującego się w fotografii lotniczej Tomasza Pacana. Wydawnictwo dostępne jest w formie elektronicznej.
4 Lut 2011
Marcin Grabowiecki
0
Album "Black 63 - Latali dla takich jak ja" Tomasza Pacana
Dziś ukazał się album Tomasza Pacana zatytułowany "Black 63 - Latali dla takich jak ja". Znajdziemy w nim fotografie z pokazów lotniczych, dzięki którym autor dał się poznać szerszej publiczności kilka lat temu. Wydawnictwo dedykowane jest pamięci białoruskich pilotów, którzy zginęli 30 sierpnia 2009 w trakcie XI Air Show w Radomiu.
30 Sie 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Krajobraz podniebny" Tomasza Pacana w Ostrowcu Świętokrzyskim
W poniedziałek 9 sierpnia w Galerii Fotografii MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim otwarta zostanie wystawa "Krajobraz podniebny", której autorem jest Tomasz Pacan. Zobaczymy na niej fotografie samolotów, wykonane w trakcie pokazów akrobatycznych.
3 Sie 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Samoloty - Moje Spojrzenie" - wystawa Tomasz Pacana w Pile
Galeria METRO z Piły zaprasza na wystawę "Samoloty - Moje Spojrzenie". Fotografie Tomasza Pacana ukazują piękno tkwiące w samolotach i ich podniebnych ewolucjach - kształty, krzywizny linii, harmonię, kompozycję wyglądu całości oraz drobnych części konstrukcji. Wernisaż w najbliższy wtorek, 20 października. Polecamy.
16 Paź 2009
Michal Grzegorczyk
0
Tomasz Pacan o fotografii lotniczej w Krakowie
Akademia Sony Centre zaprasza do krakowskiej Galerii Kazimierz na wykład Tomasza Pacana poświęcony fotografii lotniczej. Fotograf opowie o technice, niezbędnym wyposażeniu, sposobach kadrowania i obróbki. Wykład odbędzie się w najbliższą sobotę, 20 czerwca. Tydzień później ruszy VI Małopolski Piknik Lotniczy - świetna okazja do praktycznego sprawdzenia zdobytej wiedzy.
17 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
"Podniebny krajobraz" Tomasza Pacana
Na ostatnim Pikniku Lotniczym w Góraszce odbyła się premiera kolejnego albumu z fotografiami lotniczymi autorstwa Tomasza Pacana. Publikacji przyświecało hasło "Z głową w chmurach szukam siebie".
16 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Samoloty w obiektywie Tomasza Pacana
Od wczoraj, 18 sierpnia w Galerii Jasnej prezentowane są fotografie lotnicze autorstwa Tomasza Pacana. Autor jest nam dobrze znany - w zeszłym roku udzielił nam wywiadu, w którym opowiedział o swoich dwóch wielkich pasjach. Teraz niezwykłe fotografie Pacana można obejrzeć na wystawie w Rybniku. Polecamy nie tylko fanom latających maszyn.
19 Sie 2008
Marta Sinior
0