Canon EOS 5D Mark II - pełna kontrola nad ekspozycją w trakcie filmowania

Canon zapowiedział aktualizację firmware'u do modelu EOS 5D Mark II. Nowe oprogramowanie ma być dostępne od 2 czerwca. Zapowiadana zmiana jest jedna - dodanie możliwości pełnej kontroli parametrów ekspozycji w trakcie filmowania.

Użytkownicy Canona EOS 5D Mark II powinni zajrzeć do Internetu 2 czerwca. Ma się wtedy ukazać nowy firmware, który umożliwi pełną kontrolę parametrów ekspozycji w trakcie filmowania. Użytkownik będzie mógł ręcznie wybrać:
  • dowolną przysłonę
  • czułość w zakresie od ISO 100 do ISO 6400 i H1 lub Auto
  • czasy migawki od 1/30 do 1/4000 sekundy
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0