Canon EOS 5D Mark II - pełna kontrola nad ekspozycją w trakcie filmowania

Canon zapowiedział aktualizację firmware'u do modelu EOS 5D Mark II. Nowe oprogramowanie ma być dostępne od 2 czerwca. Zapowiadana zmiana jest jedna - dodanie możliwości pełnej kontroli parametrów ekspozycji w trakcie filmowania.

Użytkownicy Canona EOS 5D Mark II powinni zajrzeć do Internetu 2 czerwca. Ma się wtedy ukazać nowy firmware, który umożliwi pełną kontrolę parametrów ekspozycji w trakcie filmowania. Użytkownik będzie mógł ręcznie wybrać:
  • dowolną przysłonę
  • czułość w zakresie od ISO 100 do ISO 6400 i H1 lub Auto
  • czasy migawki od 1/30 do 1/4000 sekundy
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
3
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0