Canon EOS 5D Mark II - pełna kontrola nad ekspozycją w trakcie filmowania

Canon zapowiedział aktualizację firmware'u do modelu EOS 5D Mark II. Nowe oprogramowanie ma być dostępne od 2 czerwca. Zapowiadana zmiana jest jedna - dodanie możliwości pełnej kontroli parametrów ekspozycji w trakcie filmowania.

Użytkownicy Canona EOS 5D Mark II powinni zajrzeć do Internetu 2 czerwca. Ma się wtedy ukazać nowy firmware, który umożliwi pełną kontrolę parametrów ekspozycji w trakcie filmowania. Użytkownik będzie mógł ręcznie wybrać:
  • dowolną przysłonę
  • czułość w zakresie od ISO 100 do ISO 6400 i H1 lub Auto
  • czasy migawki od 1/30 do 1/4000 sekundy
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8