Specjalna promocja na aparat Fujifilm X30

0
Maciej Luśtyk
17 Kwiecień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Fujifilm organizuje promocję, w ramach której od 17 kwietnia do 20 maja 2015 roku będzie można nabyć aparat Fujifilm X30 w specjalnej cenie 1799 zł. Oferta obowiązuje w specjalistycznych sklepach.
W ramach promocji, w dniach 17.04 - 20.05 2015r. w wybranych sklepach, których listę prezentujemy poniżej, będzie można nabyć zaprezentowany na jesieni zeszłego roku aparat Fujifilm X30 w specjalnej cenie 1799 zł. Dotychczasowa cena sugerowana wynosiła 2299 zł.
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Aparat Fujifilm X30 posiada 12-megapikselową matrycę X-Trans CMOS II, bez filtra dolnoprzepustowego i zaawansowany system ostrzeża pozwalający na ustawienie ostrości w czasie 0,05 s. Aparat wyposażono w jasny, manualnie sterowany obiektyw zoom o ekwiwalencie 28-112 mm o świetle f/2,0-2,8, z optyczną stabilizacją obrazu. Ponadto aparat posiada wysokiej rozdzielczości wizjer elektroniczny, odchylany, 3-calowy ekran LCD i moduł Wi-fi pozwalający na łatwe przesyłanie zdjęć i zdalne sterowanie aparatem za pomocą smartfona lub tabletu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z pełnym testem aparatu. Więcej szczegółów odnośnie promocji znajdziemy na stronie fujifilm.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Fujifilm X-A7 - niedrogi aparat dla vlogera, lub początkującego fotografa
Fujifilm X-A7 - niedrogi aparat dla vlogera, lub początkującego fotografa
Po tym jak Fujifilm w 2018 roku pokazało model X-T100, myśleliśmy, że firma nie będzie już oferować niższych modeli z segmentu “entry level”. Tymczasem otrzymujemy...
12
0
Nikon Z6 Essential Movie - filmowy zestaw pozwalający łatwo wejść w świat zaawansowanych produkcji
Nikon Z6 Essential Movie - filmowy zestaw pozwalający łatwo wejść w świat zaawansowanych produkcji
Nikon przedstawia swój pierwszy zestaw do filmowania aparatem bezlusterkowym, Nikon Z 6. Jak zapewnia producent, to komplet...
1
2
Phase One XT - profesjonalny średni format na miarę naszych czasów?
Phase One XT - profesjonalny średni format na miarę naszych czasów?
Podczas gdy Hasseblad i Fujifilm ścigają się na bezlusterkowce, Phase One proponuje nieco odmienne podejście do tematu mobilnego aparatu średnioformatowego. I z...
19
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (9)