Specjalna promocja na aparat Fujifilm X30

0
Maciej Luśtyk
17 Kwiecień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Fujifilm organizuje promocję, w ramach której od 17 kwietnia do 20 maja 2015 roku będzie można nabyć aparat Fujifilm X30 w specjalnej cenie 1799 zł. Oferta obowiązuje w specjalistycznych sklepach.

W ramach promocji, w dniach 17.04 - 20.05 2015r. w wybranych sklepach, których listę prezentujemy poniżej, będzie można nabyć zaprezentowany na jesieni zeszłego roku aparat Fujifilm X30 w specjalnej cenie 1799 zł. Dotychczasowa cena sugerowana wynosiła 2299 zł.

Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Aparat Fujifilm X30 posiada 12-megapikselową matrycę X-Trans CMOS II, bez filtra dolnoprzepustowego i zaawansowany system ostrzeża pozwalający na ustawienie ostrości w czasie 0,05 s. Aparat wyposażono w jasny, manualnie sterowany obiektyw zoom o ekwiwalencie 28-112 mm o świetle f/2,0-2,8, z optyczną stabilizacją obrazu. Ponadto aparat posiada wysokiej rozdzielczości wizjer elektroniczny, odchylany, 3-calowy ekran LCD i moduł Wi-fi pozwalający na łatwe przesyłanie zdjęć i zdalne sterowanie aparatem za pomocą smartfona lub tabletu.

Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z pełnym testem aparatu. Więcej szczegółów odnośnie promocji znajdziemy na stronie fujifilm.pl

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Leica M10 Monochrom - nowy wymiar czerni i bieli
Leica M10 Monochrom - nowy wymiar czerni i bieli
Wszystko co najlepsze z podstawowej wersji modelu M10 i monochromatyczna matryca, która zachwyci fanów czerni i bieli. W dodatku matryca nie byle jaka, bo o...
35
1
PowerVision PowerEgg X - dron, kamera, jajko!
PowerVision PowerEgg X - dron, kamera, jajko!
Czy jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego? PowerVision chce nas przekonać, że nie i prezentuje PowerEgg X - ambitny projekt, który łączy podręcznego drona i...
4
1
Insta360 One R - ta modułowa kamerka to najlepsze, co świat action camów widział od lat
Insta360 One R - ta modułowa kamerka to najlepsze, co świat action camów widział od lat
Kamera sferyczna, sportowa, a może coś bardziej zaawansowanego? Dzięki nowej modułowej kamerce Insta360 nie trzeba już będzie wybierać.
12
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (9)