Olympus OM-D E-M5 Mark II - firmware 1.1

0
Maciej Luśtyk
17 Kwiecień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Producent udostępnił aktualizację oprogramowania do zaprezentowanego niedawno aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark II. Uaktualnienie poprawia jakość zdjęć robionych w trybie High Res Shot i przyspiesza wyświetlanie informacji na ekranie LCD.
Nowy firmware do aparatu Olympus OM-D E-M5 MarkII oznaczony numerem 1.1 niweluje szumy występujące podczas robienia zdjęć w trybie wysokich rozdzielczości High Res Shot oraz przyspiesza wyświetlanie informacji na ekranie LCD po włączeniu aparatu. Ponadto pojawiła się opcja wyciszenia dźwięku w materiałach wideo podczas edycji w trybie My Clips.
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

Aktualizacji możemy dokonać za pomocą programu Olympus Digital Camera Updater dostępnego za pośrednictwem strony producenta. Więcej informacji o nowych aktualizacjach aparatów producenta znajdziemy na stronie olympus.co.jp.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Outdoorowy aparat i kamerka Ivy Rec to propozycja dla użytkowników, którym zależy przede wszystkim na uwiecznianiu codziennych chwil, bez obawy o uszkodzenie...
19
3
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Po tygodniach plotek wreszcie światło dzienne ujrzał Nikon Z50, czyli pierwszy kierowany do amatorów aparat w bezlusterkowym systemie Z. Otrzymujemy 21-megapikselową...
8
1
Sigma fp - znamy cenę najmniejszej pełnej klatki na rynku
Sigma fp - znamy cenę najmniejszej pełnej klatki na rynku
Nowy korpus Sigmy to z pewnością nie pozycja dla wszystkich, ale wielu zachwyci. Wiemy już ile za aparat zapłacimy na polskim rynku.
17
0