LG G4 z 16-megapikselowym aparatem o świetle f/1.8

Autor: Maciej Luśtyk

10 Kwiecień 2015
Artykuł na: minutę
Producent poinformował, że aparat fotograficzny w nadchodzącym, flagowym modelu LG G4 będzie wyposażony w matrycę o rozdzielczości 16 Mp i charakteryzować się będzie światłem f/1.8, dzięki czemu przebijać ma moduły oferowane w czołowych smartfonach konkurencji.

Nadchodzący smartfon LG G4 ma być wyposażony główny aparat fotograficzny o rozdzielczości 16 megapikseli i świetle f/1.8 czym prześcigać ma aparaty oferowane w telefonach Samsung Galaxy S6 i HTC One M9 i iPhone 6. Aparat w nowym smartfonie będzie o 80% jaśniejszy od zastosowanego w modelu G3, tym samym umożliwiać ma uzyskanie ładnego rozmycia i wysokiej jakości zdjęć podczas fotografowania w słabym oświetleniu.

Oprócz aparatu głównego, telefon został wyposażony w 8-megapikselową kamerkę z przodu obudowy, co przypadnie do gustu amatorom nie tracących na popularności zdjęć selfie.

Na papierze wszystko wygląda bardzo ciekawie, jednak tego jak aparat sprawuje się w praktyce dowiemy się gdy trafi do naszej redakcji na testy. Oficjalna premiera zapowiedziana jest na 28 kwietnia, czyli już niebawem.

Więcej informacji o telefonie znajdziemy na stronie producenta

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Autel EVO Lite i Evo Nano - DJI będzie miało problem
Autel EVO Lite i Evo Nano - DJI będzie miało problem
Autel pokazał nowe drony reprezentujące zupełnie nowe, konsumenckie serie Lite i Nano. To w sumie 4 różne drony o imponujących możliwościach, które mają być...
6
Pixii (2021) - kolejna generacja współczesnego aparatu dalmierzowego. Czy tym razem udana?
Pixii (2021) - kolejna generacja współczesnego aparatu dalmierzowego. Czy tym razem udana?
Francuzi odpowiedzialni za stworzenie oryginalnego aparatu Pixii, prezentują jego kolejną odsłonę czy może raczej aktualizację. Nowa konstrukcja otrzymała usprawniony...
10
Nadchodzi DJI Mavic 3 - z matrycą 4/3" i drugim obiektywem tele
Nadchodzi DJI Mavic 3 - z matrycą 4/3" i drugim obiektywem tele
W sieci huczy od plotek na temat nadchodzącego drona DJI. Wygląda na to, że konsumencki Mavic może namieszać na rynku profesjonalnego wideo.
10
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (8)