Drift Stealth 2

Drift Stealth 2
Drift Stealth 2 to nowa kamerka ekstremalna z oferty firmy Drift Innovation. Jest znacznie mniejsza i lżejsza od poprzednich modeli, a jednocześnie może się pochwalić ciekawymi funkcjami: obracanym obiektywem i sensorem, łącznością Wi-Fi, a także szeroką gamą akcesoriów do jej montażu.
Firma Drift Innovation zaprezentowała nową kamerkę ekstremalną Drift Stealth 2. To wyjątkowo niewielki i lekki model - mierzy 80 x 42,6 x 27,4 mm i waży zaledwie 97 gramów. Urządzenie nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD z prędkością 30 kl/s, a także HD 720p z prędkością 60 kl/s. Kamerka jest wyposażona w obracany o 300 stopni obiektyw z sensorem ułatwiający kadrowanie niezależnie od sposobu montażu. Obiektyw ma kąt widzenia 135 stopni, dzięki czemu udało się znacząco ograniczyć zniekształcenia charakterystyczne dla optyki typu "rybie oko".

Kamerka firmy Drift Innovation jest wyposażona w łączność Wi-Fi umożliwiającą komunikację ze smartfonem (specjalna aplikacja na system iOS oraz Android) będzie dostępna wkrótce. Wbudowana bateria pozwala na nagrywanie materiału przez trzy godziny. Na obudowie znajduje się standardowy gwint statywowy 1/4 cala, ale kamerka jest kompatybilna z całą gamę mocowan Drift - uchwytami na pasek, kask, kierownicę, obudową podwodną (do 40 metrów) i innymi. Drift Stealth 2 współpracuje także z pilotem na nadgarstek, który ma zasięg 10 metrów. Cena detaliczna urządzenia to 999 złotych.


Więcej informacji na temat urządzenia można znaleźć w informacji prasowej, a także na stronie www.driftinnovation.pl.

DRIFT INNOVATION z radością prezentuje swoją najnowszą, najmniejszą 
kamerę sportową – model 8 generacji - DRIFT STEALTH 2

Drift wraz z nowym modelem kontynuuje innowacyjne rozwiązania wprowadzając na rynek wysokiej jakości kamerę sportową, której główne cechy to bardzo dobrej jakości obraz video, zdjęcia 12 MP, łatwość obsługi, mnogość funkcji oraz minimalne wymiary i waga po raz pierwszy poniżej 100 g!

Październik, 2014 – Londyn – Drift Innovation (driftinnovation.com), brytyjska firma projektująca i produkująca uznane kamery sportowe i akcesoria, z przyjemnością przedstawia ósmą, najlżejszą i najmniejszą generację kamery DRIFT 
– model STEALTH 2.

Najnowszy model powstał w oparciu o liczne uwagi i sugestie klientów firmy DRIFT INNOVATION. Celem było urządzenie kompaktowych rozmiarów, rejestrujące wysokiej jakości obraz FULL HD bez zniekształceń, możliwie najlżejsze, maksymalnie ergonomiczne, odporne na warunki zewnętrzne, łatwe w użyciu, pracujące 3 godziny na baterii, a wszystko to w cenie poniżej 1000 zł! Najnowszy model DRIFT STEALTH 2 spełnia wszystkie te wymagania.

Drift Stealth 2 prosto z pudełka oferuje: rejestrowanie wysokiej jakości ostry obraz FULL HD; obracany o 300 stopni obiektyw do wypoziomowania obrazu niezależnie od położenia samej kamery; łączność Wi-Fi do sterowania i podglądu nagrywanego lub nagranego obrazu poprzez najnowszą aplikację DRIFT CONNECT (wkrótce), wbudowany ekran LCD do łatwiejszej obsługi kamery oraz 3 godziną pracę na baterii.


Połowę mniejsza, ponad 40% lżejsza!
Mając zaledwie 8 cm długości, 4,2 cm wysokość i 2,7 cm szerokości, ważąc jedyne 
97 gram! (48% mniejsza i 42% lżejsza od kamer GHOST) jest najbardziej przyjazną użytkownikowi, innowacyjną i miniaturową kamerą sportową na rynku. Dzięki temu może być montowana dosłownie gdziekolwiek, bez wpływu na uprawianą aktywność sportową, bezpieczeństwo czy aerodynamikę. Malutka ale wytrzymała – DRIFT STEALTH 2.

Wysokiej jakości obraz FULL HD
Idealna zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów, STEALTH 2 korzysta z przetwornika typu CMOS firmy Aptina oraz obracanego obiektywu, składającego się z 7 elementów (w tym asferycznych). Dzięki zastosowaniu mniejszego kąta widzenia (135 stopni) uzyskano szerokokątny obraz bez zbędnych zniekształceń.

Dużo funkcji i łatwa obsługa
Stealth 2 oferuje wszystkie standardowe funkcje kamer DRIFT , a więc oprócz typowego trybu video użytkownik może robić zdjęcia, zdjęcia poklatkowe czy seryjne. Dodatkowo kamera posiada tryb rejestratora drogi oraz tzw. video tagging, umożliwiający rejestrację jedynie wybranych scen po ich wydarzeniu 
(praca w buforze). Wbudowany ekran LCD jest podświetlany kolorem dedykowanym do aktualnie wybranego trybu pracy, dzięki czemu użytkownik błyskawicznie otrzymuje informacje, w jakim statusie jest jego kamera lub czy aktualnie nagrywa, czy też jest w trybie czuwania.]

Łączność Wi-Fi
W połączeniu z darmową aplikacją DRIFT CONNECT (wkrótce na iOS oraz Android) – kamera DRIFT STEALTH 2 umożliwia pełną, zdalną kontrolę i podgląd obrazu nagranego (np. do sprawnego podzielenia się poprzez media społecznościowe) jak i nagrywanego dla prawidłowego kadrowania. Wszystko to jedynie przy pomocy Twojego telefonu czy tabletu.

3 godziny pracy
Pomimo absolutnie miniaturowych rozmiarów w kamerze STEALTH 2 udało się wygospodarować miejsce na wbudowany akumulator o pojemności 1500 mAh, dzięki czemu urządzenie może rejestrować obraz w jakości 1080p przez 3 godziny! 
To fantastyczny komfort pracy zwłaszcza tam, gdzie dostęp do prądu jest ograniczony.

Cała gama sposobów montażu
Wykorzystując standardowy klips DRIFT – model STEALTH 2 jest kompatybilny ze wszystkimi, sprawdzonymi już akcesoriami montażowymi Drift Innovation. Mając całą gamę montaży dedykowanych jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Jeśli jednak zdarzy się, że montaże DRIFT nie zaspokoją Twoich potrzeb – kamera posiada wbudowany, standardowy gwint fotograficzny 1/4 cala.
Komentarze
Polecane artykuły
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!