Letni cashback od firmy Canon

Letni cashback od firmy Canon
Dziś firma Canon ogłosiła kolejną edycję promocji CashBack. Akcja obejmuje szeroki zakres produktów: od cyfrowych lustrzanek i aparatów kompaktowych, przez obiektywy i kamery wideo, po drukarki i lampy błyskowe. O warunkach promocji oraz czasie jej trwania dowiecie się z dalszej części artykułu.


Firma Canon ogłosiła ciekawą promocję dla osób, które przymierzają się do zakupu sprzętu tego producenta. Aby skorzystać z promocji, należy spełnić następujące warunki:

  1. W okresie 19.05.2014 - 31.07.2014 r. zakupić produkt/-y objęte promocją w wybranych sieciach sprzedaży.
  2. Zachować oryginalny dowód zakupu (paragon lub faktura VAT).
  3. Wyciąć oryginalny kod kreskowy oraz numer seryjny z opakowania zakupionego produktu promocyjnego.
  4. Do 15.08.2014 r. do północy wypełnić on-line Formularz Zgłoszeniowy załączając skan lub zdjęcie wyciętego kodu i dowodu zakupu.


  5. Formularz Zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.canon.pl/cashback

    Każda osoba/firma może otrzymać zwrot pieniędzy za maksymalnie 2 sztuki każdego produktu objętego promocją (w całym okresie promocji). W przypadku zakupu zestawu (body + obiektyw) zwrot można otrzymać wyłącznie za produkt główny (body).

    List aparatów i obiektywów objętych promocją znajdziecie na stronie producenta.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
1
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4