Letni cashback od firmy Canon

Letni cashback od firmy Canon
Dziś firma Canon ogłosiła kolejną edycję promocji CashBack. Akcja obejmuje szeroki zakres produktów: od cyfrowych lustrzanek i aparatów kompaktowych, przez obiektywy i kamery wideo, po drukarki i lampy błyskowe. O warunkach promocji oraz czasie jej trwania dowiecie się z dalszej części artykułu.


Firma Canon ogłosiła ciekawą promocję dla osób, które przymierzają się do zakupu sprzętu tego producenta. Aby skorzystać z promocji, należy spełnić następujące warunki:

  1. W okresie 19.05.2014 - 31.07.2014 r. zakupić produkt/-y objęte promocją w wybranych sieciach sprzedaży.
  2. Zachować oryginalny dowód zakupu (paragon lub faktura VAT).
  3. Wyciąć oryginalny kod kreskowy oraz numer seryjny z opakowania zakupionego produktu promocyjnego.
  4. Do 15.08.2014 r. do północy wypełnić on-line Formularz Zgłoszeniowy załączając skan lub zdjęcie wyciętego kodu i dowodu zakupu.


  5. Formularz Zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.canon.pl/cashback

    Każda osoba/firma może otrzymać zwrot pieniędzy za maksymalnie 2 sztuki każdego produktu objętego promocją (w całym okresie promocji). W przypadku zakupu zestawu (body + obiektyw) zwrot można otrzymać wyłącznie za produkt główny (body).

    List aparatów i obiektywów objętych promocją znajdziecie na stronie producenta.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12