Leica X Vario Silver

Firma Leica zaprezentowała nową wersję kolorystyczną aparatu Leica X Vario. Aparat w wersji srebrnej trafi do sklepów w marcu, będzie kosztował 9900 złotych.

W ofercie firmy Leica pojawiła się nowa wersja kolorystyczna aparatu Leica X Vario. Wersja "Silver" pod względem technicznym oczywiście nie różni się niczym od sprzedawanego dotychczas modelu w kolorze czarnym. Przypominamy: X Vario łączy w kompaktowej obudowie obiektyw zmiennoogniskowy Leica Vario Elmar 28-70 mm (ewiwalent 35mm) f/3,5-6,4 ASPH z dużą matrycą APS-C o rozdzielczości 16,5 megapikseli.Srebrna Leica X Vario będzie dostępna w salonach Leica Store oraz sieci autoryzowanych punktów sprzedaży od marca w cenie 9900 złotych.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12