Kodak S1 - będzie bezlusterkowiec Mikro Cztery Trzecie?

Firma JK Imaging zapowiedziała bezlusterkowiec Kodak S1 w systemie Mikro cztery Trzecie. Aparat ma ujrzeć światło dzienne w trzecim kwartale tego roku.
Kodak S1, fot. PC Online

Minęły niecałe dwa tygodnie od chwili, gdy dowiedzieliśmy się, że na rynku znów pojawią się cyfrówki z logo Kodak (pisaliśmy o tym w artykule "Wrócą cyfrówki Kodaka, wyprodukuje je JK Imaging"), a już dowiadujemy się o pierwszej planowanej premierze. I to jakiej! Firma JK Imaging zapowiedziała, że w trzecim kwartale tego roku światło dzienne ujrzy aparat Kodak S1 - bezlusterkowiec w systemie Mikro Cztery Trzecie. Na razie nie ujawniono praktycznie żadnych informacji na jego temat - wiadomo, że będzie miał łączność Wi-Fi, a według niepotwierdzonych informacji matrycę ma dostarczyć koncern Sony.
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13