Kodak S1 - będzie bezlusterkowiec Mikro Cztery Trzecie?

Firma JK Imaging zapowiedziała bezlusterkowiec Kodak S1 w systemie Mikro cztery Trzecie. Aparat ma ujrzeć światło dzienne w trzecim kwartale tego roku.
Kodak S1, fot. PC Online

Minęły niecałe dwa tygodnie od chwili, gdy dowiedzieliśmy się, że na rynku znów pojawią się cyfrówki z logo Kodak (pisaliśmy o tym w artykule "Wrócą cyfrówki Kodaka, wyprodukuje je JK Imaging"), a już dowiadujemy się o pierwszej planowanej premierze. I to jakiej! Firma JK Imaging zapowiedziała, że w trzecim kwartale tego roku światło dzienne ujrzy aparat Kodak S1 - bezlusterkowiec w systemie Mikro Cztery Trzecie. Na razie nie ujawniono praktycznie żadnych informacji na jego temat - wiadomo, że będzie miał łączność Wi-Fi, a według niepotwierdzonych informacji matrycę ma dostarczyć koncern Sony.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1