Kodak S1 - będzie bezlusterkowiec Mikro Cztery Trzecie?

Firma JK Imaging zapowiedziała bezlusterkowiec Kodak S1 w systemie Mikro cztery Trzecie. Aparat ma ujrzeć światło dzienne w trzecim kwartale tego roku.
Kodak S1, fot. PC Online

Minęły niecałe dwa tygodnie od chwili, gdy dowiedzieliśmy się, że na rynku znów pojawią się cyfrówki z logo Kodak (pisaliśmy o tym w artykule "Wrócą cyfrówki Kodaka, wyprodukuje je JK Imaging"), a już dowiadujemy się o pierwszej planowanej premierze. I to jakiej! Firma JK Imaging zapowiedziała, że w trzecim kwartale tego roku światło dzienne ujrzy aparat Kodak S1 - bezlusterkowiec w systemie Mikro Cztery Trzecie. Na razie nie ujawniono praktycznie żadnych informacji na jego temat - wiadomo, że będzie miał łączność Wi-Fi, a według niepotwierdzonych informacji matrycę ma dostarczyć koncern Sony.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0