Pentax K-5 II i K-5 IIs - firmware 1.01

Pentax udostępnił nową wersję firmware'u do lustrzanek K-5 II i K-5 IIs. Wersja 1.01 nie wprowadza rewolucyjnych zmian w oprogramowaniu aparatów. Poprawia jedynie stabilność pracy i ogólne działanie lustrzanek, a także dodaje funkcję regulowania kontrastu ekranu LCD w menu i bezpośrednio na wyświetlaczu.

Oprogramowanie do lustrzanek Pentax K-5 II i K-5 IIs w wersji 1.01 wprowadza następujące zmiany: dodano regulację kontrastu na wyświetlaczu LCD, pojawiła się także funkcja regulacji kontrastu ekranu w menu (ustawienia LCD). Poza tymi zmianami poprawiono ogólne działanie i stabilność pracy aparatów.

Więcej informacji na temat firmware'u w wersji 1.01 i link do jego pobrania można znaleźć na oficjalnej stronie Pentaxa.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6
Fujifilm GFX 100 - pierwsze wrażenia
27 Cze 2019
GFX 100 to aparat, który w świecie średnioformatowych bezlusterkowców ma „przekraczać granice”. Jednak czy flagowiec systemu Fujifilm faktycznie sprosta wymaganiom fotografów? Oto nasze wnioski i przemyślenia.
2