Olympus E-5, E-P3, E-PL3, E-PL2 i E-PM1 - firmware 1.3

Koncern Olympus opublikował nowe wersje oprogramowania wewnętrznego kilku swoich aparatów: E-5, E-P3, E-PL3, E-PL2 i E-PM1. Podstawowe zadanie nowego firmware to poprawienie współpracy z pojemnymi kartami SDXC.

Firmware 1.3 do aparatów Olympus E-5, E-P3, E-PL3, E-PL2 i E-PM1 poprawia współpracę tych modeli z kartami SDXC o pojemności większej od 48 gigabajtów. Dodatkowo nowy firmware poprawia współpracę z zewnętrznym fleszem - ta zmiana dotyczy jedynie modeli E-PL3 i E-PM1. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na {LNK|http://www.olympus.co.jp/en/support/imsg/digicamera/download/software/firm/e1/;stronie Olympusa.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
1
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4