Roadshow Nikon D4 i D800 - ruszają zapisy

Autor: Michal Grzegorczyk

24 Luty 2012
Artykuł na: 4-5 minut
W marcu rusza "Roadshow Nikon D4 i D800", na którym zostaną zaprezentowane możliwości najnowszych lustrzanek Nikona. Impreza odwiedzi 10 miast. Każde spotkanie będzie się składało z dwóch części: wykładowej i warsztatowej, na której każdy będzie mógł samemu przetestować aparaty i obiektywy. Uczestnictwo w Roadshow jest bezpłatne, ale wymaga rejestracji za pośrednictwem formularza na fotopolis.pl. Liczba miejsc jest ograniczona!

Już 6 marca ruszy "Roadshow Nikon D4 i D800", podczas którego zaprezentowane zostaną możliwości najnowszych aparatów firmy Nikon, oświetlenia filmowego FOMEI i monitorów EIZO. W 10 miastach przygotowane będą prezentacje składające się z dwóch części. W pierwszej części, merytorycznej, zostaną omówione wszystkie technologiczne szczegóły niezbędne do rejestracji obrazu, ruchu i dźwięku. Druga część, praktyczna, to dwie godziny obcowania sam na sam z modelami Nikon D4 oraz D800 i możliwość rejestracji występów artystów z różnych dziedzin sztuki i sportu. W pokazach weźmie udział również sprzęt oświetleniowy FOMEI, z produktami dostosowanymi do potrzeb zarówno początkujących, jak i zaawansowanych miłośników fotografii i filmowania. Dzięki EIZO będzie można zobaczyć efekty swojej pracy na wysokiej klasy monitorze.

W każdym mieście w części praktycznej na uczestników czekają inne atrakcje. Na przykład w Gdańsku będzie to występ Cheerleaderek, w Warszawie i Krakowie zobaczymy pokaz Flamenco, w Bielksu Białej - akrobatyki, w Łodzi uczestnicy fotografować będą taniec brzucha, a w Poznaniu brazylijską sambę. Same miejsca pokazów są już bardzo inspirujące, znalazły się wśród nich takie obiekty jak opera, stadion czy kopalnia.

Szczegóły z dokładnymi adresami zostaną wysłane drogą mailową zapisanym uczestnikom roadshow.

Pokazy odbywać się będą w godzinach 15:00 - 18:00

 • 15:00 - 16:00 część teoretyczna
 • 16:00 - 18:00 część praktyczna (chwila z aparatem)

Miasta i terminy:

 • Gdańsk, 6 marca 2012
 • Bydgoszcz, 7 marca 2012
 • Warszawa, 8 marca 2012
 • Łódź, 13 marca 2012
 • Poznań 14 marca 2012
 • Wrocław, 15 marca 2012
 • Rzeszów, 20 marca 2012
 • Kraków, 21 marca 2012
 • Bielsko-Biała, 22 marca 2012
 • Zabrze, 23 marca 2012

ŻEBY ZAPISAĆ SIĘ NA ROADSHOW, KLIKNIJ TUTAJ.

Udział w roadshow jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Niestety, jak to zwykle bywa, liczba miejsc jest ograniczona. W każdym mieście w pokazach będzie mogło wziąć udział maksimum 100 osób, przy czym 25 miejsc w każdym mieście zarezerwowanych jest dla członków NPS (należy podać numer NPS przy rejestracji), a 75 miejsc przeznaczono dla pozostałych chętnych. Po dokonaniu rejestracji na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłana wiadomość informująca o statusie zgłoszenia:

 • jeśli otrzymasz e-maila z informacją, że Twoje zgłoszenie zostało przyjęte, koniecznie kliknij na link potwierdzający przybycie najpóźniej na 2 dni przed pokazem.
 • jeśli otrzymasz e-maila z informacją, że Twoje zgłoszenie jest na liście rezerwowej, możesz spodziewać się, że w przypadku zwolnienia miejsc, na 1-2 dni przed roadshow przyjdzie kolejny e-mail z informacją o przyjęciu Twojego zgłoszenia. Poprosimy Cię wówczas o potwierdzenie przybycia.
 • jeśli nie otrzymasz żadnego maila, skontaktuj się z nami: nikonroadshow@fotopolis.pl
Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Analogowy kompakt Pentaxa będzie aparatem półklatkowym. Pojawił się pierwszy teaser
Analogowy kompakt Pentaxa będzie aparatem półklatkowym. Pojawił się pierwszy teaser
Pentax zaprezentował pierwszą oficjalną zapowiedź swojego nowego analogowego kompaktu. Teaser potwierdza domysły, że będzie to aparat pozwalający naświetlić dwa zdjęcia na jednej...
8
Rollei 35AF - wszystko, co musisz wiedzieć o nowym analogowym kompakcie
Rollei 35AF - wszystko, co musisz wiedzieć o nowym analogowym kompakcie
MiNT zdradza kolejne szczegóły na temat pierwszego współczesnego analogowego aparatu kompaktowego, który już niebawem trafi na rynek. Oto czym nowy model, różni się od wcześniejszych...
18
Fujifilm GFX100S II - najnowsza 102-megapikselowa matryca w kompaktowym body
Fujifilm GFX100S II - najnowsza 102-megapikselowa matryca w kompaktowym body
Fujifilm powraca z kompaktowym średnim formatem GFX100S II. Niewielkie body skrywa uaktualniony sensor, najnowszy układ AF i jeszcze szybszy tryb seryjny, ale względem pełnowymiarowej...
18
Powiązane artykuły