Olympus VG-150, VG-160 i VG-170

PMA 2012.Olympus zaprezentował dziś dwa budżetowe kompakty, które mają oferować swoim użytkownikom dobrą jakość obrazu. Matryca o rozdzielczości 12-megapikseli, 4- lub 5-krotny zoom optyczny umożliwią zarejestrowanie wspomnień fotoamatorom.
Aparaty serii Olympus VG to stylowe kompakty przeznaczone dla fotoamatorów. W niewielkich obudowach zamknięto 12-megapikselową matrycę, w przypadku modeli VG-150 i VG-160, a najbardziej zaawansowany VG-170 został wyposażony w sensor o rozdzielczości 14 megapikseli.

Olympus VG-170

Obiektywy o 4- lub 5- krotnym zoomie optyczym w połączeniu z prostą i intuicyjną obsługą umożliwiają wygodne fotografowanie w każdej sytuacji.

Olympus VG-150

Największą zaletą modelu VG-170 jest najlepsza w klasie lampa błyskowa . W niewielkiej obudowie znajduje się flesz, który może doświetlać postaci i przedmioty znajdujące się nawet 15 metrów od aparatu.

Olympus VG-160

Wszystkie aparaty oprócz fotografowania umożliwiają rejestracje filmów w jakości HD. Warto też zwrócić uwagę na możliwość ładowania przez port USB.

Olympusy serii VG trafią do sklepów w połowie lutego, producent nie podał jeszcze sugerowanej ceny.

Więcej informacji o sprzęcie wideo, telewizorach i systemach kina domowego zaprezentowanych na targach CES/PMA znajdziecie w serwisie RecPlay.pl.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1