Leica D-Lux 5 Tytan

Leica zaprezentowała specjalną edycję aparatu D-Lux 5 nazwaną "Tytan". Specjalny D-Lux wyróżnia się srebrnoszarym kolorem i jest sprzedawany z dopasowanym kolorystycznie futerałem.
Leica zaprezentowała specjalną edycję aparatu D-Lux 5 nazwaną "Tytan". Aparat wyróżnia się srebrnoszarym kolorem i jest sprzedawany w dopasowanym kolorystycznie futerałem. Poza kolorem obudowy nie różni się niczym od {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=11557;standardowej wersji tego modelu. Leica D-Lux 5 Tytan będzie dostępna od października w cenie 4190 złotych.

]
Poniżej prezentujemy informację prasową na ten temat:

LEICA D-LUX 5 Tytan - wyjątkowa edycja

Stylowy kompaktowy aparat o unikalnym tytanowym wyglądzie


Leica Camera AG, Solms, z dumą przedstawia nową, wyjątkową edycję linii D-Lux - Leica D-Lux 5 Titanium. Aparat o srebrnoszarej kolorystyce zachwyca eleganckim designem oraz wyjątkową jakością zastosowanych materiałów, które dodatkowo podkreślają jego wyrafinowany styl. Leica D-Lux 5 Titanium wraz z dopasowanym kolorystycznie skórzanym futerałem staje się obiektem pożądania wszystkich miłośników stylowych produktów wzbogaconych wyszukanymi akcesoriami.


{ITL|Specyfikacje techniczne tej wyjątkowej edycji są takie same jak w przypadku standardowego modelu Leica D-Lux 5. Aparat ten został wyposażony między innymi w obiektyw typu fast zoom, który oferuje zakres ogniskowej od 24 do 90 mm (ekw 35 mm), a tym samym zapewnia szerokie spektrum fotograficznych zastosowań. Sensor CCD 1/1.63 cala jest wyjątkowo duży jak na aparat kompaktowy i co ważne, doskonale dopasowany do obiektywu. Dzięki temu, układ jako całość z elektroniką i oprogramowaniem pozwala na wykonywanie zdjęć o wyjątkowym odzwierciedleniu kolorów, nadzwyczajnie ostrych i kontrastowych. Monitor LCD z szerokim kątem widzenia, o rozdzielczości 460 000 pikseli zapewnia wysoką jakość obrazu zarówno przed, jak i po wykonaniu zdjęcia. Wyraźnie określone funkcje i prosta obsługa umożliwiają niemal intuicyjne posługiwanie się aparatem we wszystkich sytuacjach, począwszy od twórczego kreowania obrazu, spontaniczne ujęcia pod wpływem chwili czy filmowanie HD w rozdzielczości 720 pikseli. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Leica pod adresem www.leica-camera.pl oraz na FB - https://www.facebook.com/LeicaCameraPoland?ref=ts

Wyjątkowa edycja Leica D-Lux 5 Titanium w zestawie z dopasowanym kolorystycznie futerałem będzie dostępna od października 2011 w cenie 4190 zł.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z6 - test aparatu
18 Gru 2018
Sprawdziliśmy czy Nikon Z6 jest w stanie dorównać świetnemu bezlusterkowcowi Sony A7 III.
1
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5