Leica D-Lux 5 Tytan

Leica zaprezentowała specjalną edycję aparatu D-Lux 5 nazwaną "Tytan". Specjalny D-Lux wyróżnia się srebrnoszarym kolorem i jest sprzedawany z dopasowanym kolorystycznie futerałem.
Leica zaprezentowała specjalną edycję aparatu D-Lux 5 nazwaną "Tytan". Aparat wyróżnia się srebrnoszarym kolorem i jest sprzedawany w dopasowanym kolorystycznie futerałem. Poza kolorem obudowy nie różni się niczym od {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=11557;standardowej wersji tego modelu. Leica D-Lux 5 Tytan będzie dostępna od października w cenie 4190 złotych.

]
Poniżej prezentujemy informację prasową na ten temat:

LEICA D-LUX 5 Tytan - wyjątkowa edycja

Stylowy kompaktowy aparat o unikalnym tytanowym wyglądzie


Leica Camera AG, Solms, z dumą przedstawia nową, wyjątkową edycję linii D-Lux - Leica D-Lux 5 Titanium. Aparat o srebrnoszarej kolorystyce zachwyca eleganckim designem oraz wyjątkową jakością zastosowanych materiałów, które dodatkowo podkreślają jego wyrafinowany styl. Leica D-Lux 5 Titanium wraz z dopasowanym kolorystycznie skórzanym futerałem staje się obiektem pożądania wszystkich miłośników stylowych produktów wzbogaconych wyszukanymi akcesoriami.


{ITL|Specyfikacje techniczne tej wyjątkowej edycji są takie same jak w przypadku standardowego modelu Leica D-Lux 5. Aparat ten został wyposażony między innymi w obiektyw typu fast zoom, który oferuje zakres ogniskowej od 24 do 90 mm (ekw 35 mm), a tym samym zapewnia szerokie spektrum fotograficznych zastosowań. Sensor CCD 1/1.63 cala jest wyjątkowo duży jak na aparat kompaktowy i co ważne, doskonale dopasowany do obiektywu. Dzięki temu, układ jako całość z elektroniką i oprogramowaniem pozwala na wykonywanie zdjęć o wyjątkowym odzwierciedleniu kolorów, nadzwyczajnie ostrych i kontrastowych. Monitor LCD z szerokim kątem widzenia, o rozdzielczości 460 000 pikseli zapewnia wysoką jakość obrazu zarówno przed, jak i po wykonaniu zdjęcia. Wyraźnie określone funkcje i prosta obsługa umożliwiają niemal intuicyjne posługiwanie się aparatem we wszystkich sytuacjach, począwszy od twórczego kreowania obrazu, spontaniczne ujęcia pod wpływem chwili czy filmowanie HD w rozdzielczości 720 pikseli. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Leica pod adresem www.leica-camera.pl oraz na FB - https://www.facebook.com/LeicaCameraPoland?ref=ts

Wyjątkowa edycja Leica D-Lux 5 Titanium w zestawie z dopasowanym kolorystycznie futerałem będzie dostępna od października 2011 w cenie 4190 zł.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4