Lowepro Quick Case - pokrowce z nutą retro

0

Autor: Michal Grzegorczyk

12 Maj 2011
Artykuł na: minutę
Ofensywa produktowa Lowepro trwa w najlepsze - po ostatnich premierach plecaków, przyszła pora na pokrowce (z nutą retro). Na serię Quick Case składają się z dwa pokrowce - do większego zmieści się lustrzanka z obiektywem kitowym, do mniejszego lepiej będzie pasował aparat systemowy lub duży superzoom.

Seria Lowepro Quick Case składa się z dwóch prostych i niewielkich toreb-pokrowców, których konstrukcja przypominają nieco klasyczne, skórzane pokrowce na lustrzanki. Linia Quick Case składa się z dwóch produktów: większy, oznaczony numerem 120 mieści amatorską lustrzankę z obiektywem kitowym, natomiast mniejszy (100) został stworzony do kompaktów z wymienną optyką bądź dużych superzoomów. Każda z nich ma kieszeń główną i mniejszą kieszonkę na dodatki

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Pentax K-3 III - lustrzanka wiecznie żywa
Pentax K-3 III - lustrzanka wiecznie żywa
Podczas gdy większość producentów wygasza systemy lustrzankowe, Pentax szykuje się na premierę kolejnej odsłony ich popularnej serii. Czy w 2020 roku lustro i to...
49
7
Leica M10-P Reporter - kuloodporna „M-ka” z kevlarowym pancerzem
Leica M10-P Reporter - kuloodporna „M-ka” z kevlarowym pancerzem
Jak tłumaczy producent, inspiracją do stworzenia tej unikalnej konstrukcji, była historia fotografa wojennego, któremu Leica mogła uratować życie.
8
0
DJI Pocket 2 - kieszonkowy trzyosiowy gimbal jeszcze wydajniejszy
DJI Pocket 2 - kieszonkowy trzyosiowy gimbal jeszcze wydajniejszy
Większa matryca, szerszy obiektyw i sporo innych udoskonaleń. DJI zaprezentowało drugą generację kieszonkowego gimbala z wbudowaną kamerą.
4
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)