Lowepro Scope Photo Travel 350 AW - na lunetę i lustrzankę

Firma Lowepro zaprezentowała kolejną serię plecaków, tym razem stworzonych z myślą o osobach wędrujących ze sprzętem optycznym. Fotografów - miłośników przyrody - najbardziej zainteresuje model Scope Photo Travel 350 AW, który zmieści lustrzankę, lunetę, lornetkę, laptopa i inne akcesoria.

Lowepro Scope Photo Travel 350 AW to członek nowej rodziny plecaków, stworzonej z myślą o wędrówkach ze sprzętem optycznym. Scope Photo Travel 350 AW powinien spodobać się fotografom (głównie fotografującym i podglądającym dziką przyrodę) - mieści lustrzankę, lunetę, lornetkę, laptopa i inne akcesoria. Całość może być chroniona pokrowcem przeciwdeszczowym. Pozostałe modele w tej serii zostały zaprojektowane do przenoszenia lunet ze statywami i lornetek. Szczegółowe informacje na ich temat można znaleźć na {LNK|http://www.lowepro.com/intl;stronie internetowej Lowepro.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8