Lowepro Scope Photo Travel 350 AW - na lunetę i lustrzankę

0
Michal Grzegorczyk
6 Maj 2011
Artykuł na: minutę
Firma Lowepro zaprezentowała kolejną serię plecaków, tym razem stworzonych z myślą o osobach wędrujących ze sprzętem optycznym. Fotografów - miłośników przyrody - najbardziej zainteresuje model Scope Photo Travel 350 AW, który zmieści lustrzankę, lunetę, lornetkę, laptopa i inne akcesoria.

Lowepro Scope Photo Travel 350 AW to członek nowej rodziny plecaków, stworzonej z myślą o wędrówkach ze sprzętem optycznym. Scope Photo Travel 350 AW powinien spodobać się fotografom (głównie fotografującym i podglądającym dziką przyrodę) - mieści lustrzankę, lunetę, lornetkę, laptopa i inne akcesoria. Całość może być chroniona pokrowcem przeciwdeszczowym. Pozostałe modele w tej serii zostały zaprojektowane do przenoszenia lunet ze statywami i lornetek. Szczegółowe informacje na ich temat można znaleźć na {LNK|http://www.lowepro.com/intl;stronie internetowej Lowepro.]

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)