Lowepro S&F - system modułowy

Firma DayMen Polska, przedstawiciel marki Lowepro w Polsce, zaprezentowa modułowy, zintegrowany system nośny bazujący na specjalnym pasie biodrowym łączony z kamizelką lub szelkami. W skład systemu S&F wchodzi wiele toreb i pokrowców - od niewielkiego portfela na karty pamięci po spory plecak transportowy.
Lowepro S&F to nowy zintegrowany system modułowy. Jego podstawą jest specjalny pas biodrowy łączony z kamizelką lub szelkami. Do nich można dołączać szereg toreb i pokrowców - od niewielkiego portfela na karty pamięci po spory plecak transportowy. System został stworzony z myślą o zawodowych fotografach, którzy potrzebują zróżnicowanych rozwiązań zależnych od sytuacji. Ogromną zaletą systemu S&F jest również łatwy i szybki dostęp do przenoszonego sprzętu.


Oto lista komponentów systemu S&F:
 • S&F Deluxe Technical Belt umożliwia różnorodne sposoby organizowania i przenoszenia sprzętu, jest kompatybilny z szelkami i kamizelką.
 • S&F Light Utility Belt skonstruowany z odczepianych elementów zwiększających lub zmniejszających jego rozmiary, zawiera odczepiany pas naramienny i miejsce na kable.
 • S&F Technical Vest wygodna, dopasowana kamizelka wspomagająca w połączeniu z kompatybilnym pasem przenoszenie ciężkiego ładunku.
 • S&F Technical Harness szelki do dużego obciążenia, noszone razem z kompatybilnym pasem, umożliwiają przekształcenie torby naramiennej w plecak.
 • S&F Phone Case 20 pokrowiec zaprojektowany, aby pomieścić i chronić większość modeli smartfonów - szczególnie tych z możliwością określania geopołożenia ważnych lokalizacji.
 • S&F Memory Wallet 20 mieści do 12 kart pamięci CF lub SD, otwierany jak książka, łatwy do przypięcia do szlufki paska lub łańcuszka od kluczy.
 • S&F Bottle Pouch umożliwia przenoszenie butelki lub bidonu (nie należących do zestawu) i utrzymuje napój zawsze pod ręką.
 • S&F Quick Flex Pouches (55 AW & 75 AW) pokrowce pozwalające na szybki dostęp do lampy, radia lub innych akcesoriów średnich rozmiarów, zawierają pokrowiec All Weather AW Cover.
 • S&F Utility Bag 100 AW uniwersalna torba na akcesoria fotograficzne i sprzęt audio np. korpus aparatu, lornetkę, baterie.
 • S&F Filter Pouch 100 pokrowiec zaprojektowany by pomieścić i chronić do 10 dużych prostokątnych lub kwadratowych filtrów, zawiera oznaczony kolorami system przegródek.
 • S&F Lens Exchange Case 200 AW torba na obiektyw zawierająca opatentowane rozwiązanie umożliwiające zmianę obiektywu przy pomocy jednej ręki, zwiększając wygodę i szybkość działania.
 • S&F Slim Lens Pouches (55 AW & 75 AW) pokrowiec na obiektyw oferujący swobodę ruchu podczas noszenia, wąski profil po złożeniu pomaga w umieszczeniu w torbie.
 • S&F Laptop Utility Backpack 100 AW plecak na laptopa i niezbędne do pracy akcesoria, "okablowany" przesyła w biegu zdjęcia.
 • S&F Transport Duffle Backpack torba do przetransportowania do celu uporządkowanego, gotowego do pracy zestawu S&F.
 • S&F Audio Utility Bag 100 modułowe torby stanowiące elastyczne rozwiązanie dla fotografów i wideo fotografów przenoszących sprzęt audio.


Poniżej prezentujemy informację prasową na temat systemu:

S&F Series: Modułowy system nośny

Oferta na rynku polskim zostaje poszerzona o zintegrowany, modułowy system nośny zaprojektowany tak, by dać profesjonalnym użytkownikom większą elastyczność działania w dzisiejszym, szybko rozwijającym otoczeniu. System oznaczono nazwą: S&F.

Lowepro, wiodąca marka w produkcji ochronnych toreb i pokrowców do sprzętu fotografiicznego i przenośnej elektroniki, przedstawia nowy system S&F - serię profesjonalnych produktów zaprojektowanych tak, by zoptymalizować pracę dzisiejszych fotografów i pomóc im sprostać co raz to nowym wyzwaniom.

System modułowy po raz pierwszy został wprowadzony 12 lat temu pod nazwą Street and Field. Nowy system modułowy S&F adresowany jest dla potrzeb fotoreporterów prasowych, sportowych oraz fotoreporterów multimedialnych, który fotografują, filmują i rejestrują dźwięk zawodowo. W pełni zintegrowany i specjalnie zaprojektowany oferuje pełną elastyczność przy różnych scenariuszach pracy. Seria S&F wyposażona jest w innowacyjny system mocowania Lowepro SlipLock, pozwalający na łączenie rozbudowanego zestawu kompatybilnych ze sobą toreb, pokrowców 
i akcesoriów.

"Nasza Seria S&F bazuje na podstawowym elemencie, którym jest pas biodrowy łączony z w pełni zintegrowaną kamizelką lub szelkami - fotograf dobiera odpowiedni zestaw do stylu i miejsca swojej pracy," powiedział Treg Tyler, ogólnoświatowy dyrektor marketingu Lowepro. "Nasi projektanci konkurowali ze sobą podczas projektowania tego elastycznego 
i wszechstronnego, modułowego systemu nośnego, uwzględniając niezliczone potrzeby profesionalnych fotografów. Chcesz zarejestrować dźwięk? Umieść mikser w torbie S&F Utility Bag 100 AW i przypnij do pasa S&F. Zmieniasz obiektywy podczas ujęć? Aby tego dokonać jedną ręką, nie tracąc ujęcia - użyj naszego innowacyjnego pokrowca S&F Lens Exchange Case 200 AW" dodał.

Innowacyjne, zapewniające znakomitą ochronę i szybki dostęp elementy tworzą kompletny zestaw - od kompaktowego portfela na karty S&F Memory Wallet 20 do pojemnego plecaka S&F Transport Duffle Backpack. Bazę systemu S&F tworzą pasy Deluxe Technical Belt lub S&F Light Utility Belt łączone z kamizelką S&F Technical Vest lub szelkami S&F Technical Harness (dostępne także w zestawach). Nosząc pas razem z kamizelką lub szelkami, fotograf otrzymuje mozliwość komfortowego przenoszenia ciężkiego sprzętu w połaczeniu z szybkim do niego dostępem, dostosowując się do szybko zmieniających się scenariuszy.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8