Lowepro Pro Roller Lite AW

Firma Lowepro zaprezentowała nową linię walizek stworzonych z myślą o często podróżujących fotografach. Modele Pro Roller Lite 150 AW i 250 AW spełniają wymogi bagażu podręcznego większości linii lotniczych na świecie. Zostały wyposażone w teleskopową rączkę, odporne, wymienne kółka i pokrowiec chroniący przed deszczem.

Nowa linia toreb Lowepro Pro Roller Lite AW została zaprojektowana z myślą o często podróżujących fotografach. W jej skład wchodzą dwa modele: Pro Roller Lite 150 AW i 250 AW. Obydwa spełniają wymogi bagażu podrecznego większości linii lotniczych na świecie. Charakteryzują się niską wagą (większa 4,5 kg, mniejsza 3,6 kg), zostały wyposażone w teleskopowe rączki (ProTech Trolley System), wysokiej jakości, wymienne kółka oraz pokrowiec chroniący przed deszczem.


Oto przykładowa lista sprzętu, którą można spakować do każdej z toreb:
  • Lowepro Pro Roller Lite 150 AW: 1-2 profesjonalne lustrzanki, w tym jedna z obiektywem klasy 70-200 mm f/2,8, 3-4 dodatkowe obiektywy, lampa błyskowa, akcesoria, laptop lub tablet do 11 cali
  • Lowepro Pro Roller Lite 250 AW: 2 profesjonalne lustrzanki, w tym jedna z obiektywem klasy 70-200 mm f/2,8, 4-5 dodatkowych obiektywów, 2 lampy błyskowe, akcesoria, laptop lub tablet do 15 caliTorby z serii Lowepro Pro Roller Lite AW są dostępne w kolorze czarnym. Mniejsza kosztuje 849 złotych, natomiast większa 989 złotych.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6
Fujifilm GFX 100 - pierwsze wrażenia
27 Cze 2019
GFX 100 to aparat, który w świecie średnioformatowych bezlusterkowców ma „przekraczać granice”. Jednak czy flagowiec systemu Fujifilm faktycznie sprosta wymaganiom fotografów? Oto nasze wnioski i przemyślenia.
2