Canon EOS 7D - firmware 1.2.5

Canon opublikował aktualizację oprogramowania wewnętrznego do aparatu EOS 7D. Nowy firmware wprowadza kilka poprawek i usuwa zauważone błędy.

Firmware 1.2.5 do aparatu Canon EOS 7D wprowadza między innymi następujące zmiany i poprawki:
  • usuwa błąd związany z zapisem plików wideo na niektóre karty CF
  • usuwa błąd objawiający się komunikatem "Err 02" pojawiającym się podczas fotografowania z niektórymi kartami CF
  • usuwa błąd pojawiający się podczas używania kart CF o dużej pojemności (32 GB i większe)
  • poprawia współpracę z kartami działającymi w standardzie UDMA 7
Oprogramowanie można pobrać ze strony Canon UK w dwóch wersjach: {LNK|http://www.canon.co.uk/Support/Consumer_Products/products/cameras/Digital_SLR/EOS_7D.aspx?DLtcmuri=tcm:14-835660&page=1&type=download;Mac i Windows.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2