Canon EOS 7D - firmware 1.2.5

Canon opublikował aktualizację oprogramowania wewnętrznego do aparatu EOS 7D. Nowy firmware wprowadza kilka poprawek i usuwa zauważone błędy.

Firmware 1.2.5 do aparatu Canon EOS 7D wprowadza między innymi następujące zmiany i poprawki:
  • usuwa błąd związany z zapisem plików wideo na niektóre karty CF
  • usuwa błąd objawiający się komunikatem "Err 02" pojawiającym się podczas fotografowania z niektórymi kartami CF
  • usuwa błąd pojawiający się podczas używania kart CF o dużej pojemności (32 GB i większe)
  • poprawia współpracę z kartami działającymi w standardzie UDMA 7
Oprogramowanie można pobrać ze strony Canon UK w dwóch wersjach: {LNK|http://www.canon.co.uk/Support/Consumer_Products/products/cameras/Digital_SLR/EOS_7D.aspx?DLtcmuri=tcm:14-835660&page=1&type=download;Mac i Windows.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
2
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0