Canon IXUS 115 HS - filmy Full HD i tryb 240 kl/s

Autor: Damian Bednarzak

7 Luty 2011
Artykuł na: minutę
IXUS 115 HS to niewielki, stylowy kompakt o naprawdę dużych możliwościach. Za jakość zdjęć odpowiada 12,1-megapikselowa matryca CMOS BSI, aparat radzi sobie także z filmami Full HD. Miniaturowy kompakt posiada 4-krotny zoom zaczynający się od 28 mm. Ciekawym trybem jest szybka sekwencja 240 kl/s w rozdzielczości 340x240 pikseli.

IXUS 115 HS jest przykładem miniaturowego, eleganckiego kompaktu o zaawansowanym wnętrzu. Stabilizowany obiektyw pracuje w zakresie 28-112 mm i dysponuje światłem f/2.8-5.9. Matryca aparatu wyprodukowana jest w najnowszej technologii CMOS BSI, posiada rozdzielczość 12,1 MP i może pracować z czułością ISO 3200. Większość użytkowników doceni rejestrację filmów Full HD oraz szybkie sekwencje (240 kl/s) w rozdzielczości 340x240 pikseli. Wygodne kadrowanie oraz przeglądanie zdjęć zapewnia 3-calowy monitor LCD. Nie tylko początkujący użykownicy docenią obecność 6 filtrów kreatywnych, dzięki którym możemy uzyskać efekt miniatury oraz "aparatu zabawkowego".

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Ostatnie dni letnich promocji Sony – sprawdź szczegóły!
Ostatnie dni letnich promocji Sony – sprawdź szczegóły!
Kończy się lipiec, a wraz z nim wielka kumulacja promocji Sony. Wykorzystaj ostatnie dni miesiąca i uzupełnij swój sprzęt o aparaty, obiektywy i kamery w super cenach.
3
Canon EOS R1 - flagowiec wkracza na linię startu
Canon EOS R1 - flagowiec wkracza na linię startu
Po latach oczekiwań Canon prezentuje wreszcie flagowy korpus EOS R1. Wyposażony w superszybką warstwową matrycę, krzyżowy układ AF i rozwiązania AI ma zaoferować wszystko, co niezbędne...
18
Canon EOS R5 Mark II - nowy standard zawodowej pracy
Canon EOS R5 Mark II - nowy standard zawodowej pracy
Druga generacja EOS-a R5 usprawnia niemal wszystko, rozwijając ideę aparatu, który ma jednocześnie oferować wysoką rozdzielczość i być szybkim. Dzięki warstwowej matrycy, nowemu...
37
Powiązane artykuły