Kolejne filmy Fujifilm wycofywane z produkcji

Fujifilm poinformowało, że zamierza zakończyć produkcję kolejnych trzech filmów: Neopan 400 120, Superia Reala 35mm i Pro 160S 35mm. Wygląda na to, że miłośnicy analogowej fotografii muszą się przyzwyczaić do tego typu komunikatów.

Miłośnicy klasycznej, analogowej fotografii nie mają łatwo. Kolejne materiały znikają z rynku i raczej nic tego trendu nie odwróci. Firma Fujifilm poinformowała właśnie, że zamierza zakónczyć produkcję trzech kolejnych materiałów: Neopan 400 120, Superia Reala 35mm i Pro 160S 35mm. Powód jest ten sam co zwykle - zanikająca sprzedaż. Przedstawiciel Fujifilm zaznaczył, że firma musi dokonywać wyborów - część produkcji jest ograniczana, by bardziej popularne filmy nadal mogły być produkowane.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12