Godox AD200 z rabatem 200 zł - popularna lampa taniej tylko do piątku

Autor: Redakcja Fotopolis

17 Styczeń 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor lamp Godox wystartował z błyskawiczną promocją na popularny model lampy błyskowej AD 200. Do piątku 20 stycznia możecie kupić ją taniej o 200 zł.

Informacja prasowa:

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Godox w Polsce informuje o promocji na lampy Godox AD200, trwającej do piątku (20.01.2023) włącznie.

Sprawdzone narzędzie

Godox AD200 zdążył już ugruntować swoją pozycję na rynku. To urządzenie o wielkości podobnej do lamp reporterskich, zapewniające jednak znacznie większą energię błysku i możliwości rozbudowania zestawu o dodatkowe akcesoria. Lampa pracuje w systemie radiowym Godox X 2.4 GHz, a zastosowanie automatyki TTL pozwala na szybką i wygodną pracę ze światłem błyskowym, nawet w gwałtownie zmieniających się warunkach oświetleniowych. W lampie mamy też dostęp do HSS i szeroką regulację energii błysku w zakresie 1-1/128. Jednostka jest zasilana z akumulatora litowego, który wystarczy nawet na 500 błysków z pełną mocą.

Multum akcesoriów

Samo urządzenie jest użyteczne zaraz po wyjęciu z pudełka, jednak pełnię możliwości odkryjemy po dobraniu odpowiednich akcesoriów. A tych w systemie AD200 jest naprawdę sporo. Oprócz dwóch głowic, które znajdziemy w zestawie, dokupić można także głowicę LED AD-L i okrągłą H200R. Uchwyty typu twin head, wrota, kable przedłużające, a także wiele rodzajów toreb do różnych zastosowań skutecznie uzupełniają gamę dodatków. Nowością w systemie jest głowica pierścieniowa typu Ring Flash R200 (dostępna w sprzedaży) i niedawno zapowiedziana nakładka projekcyjna AK-R21 (prognozowana dostępność - luty).

Promocyjna cena

Do piątku lampę AD200 można kupić o 200 zł taniej w oficjalnym sklepie Godox. Warto też sprawdzić ofertę akcesoriów, modyfikatorów i nadajników.

Krótki przegląd systemu oświetleniowego AD200 prezentujemy na filmach poniżej:

 
Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Benro Theta - pierwsze samopoziomujące się statywy. Mają też światłomierz i system zdalnego sterowania aparatem
Benro Theta - pierwsze samopoziomujące się statywy. Mają też światłomierz i system zdalnego...
Czy tak fundamentalne i proste akcesorium jak statyw potrzebuje innowacji? Trójnogi z serii Benro Theta to pomysł na nowoczesne, inteligentne statywy, które dzięki...
6
Irix Matte Box IQ – magnetyczne wrota dla filmowców
Irix Matte Box IQ – magnetyczne wrota dla filmowców
Matte Box IQ to narzędzie, które pozwoli w łatwy sposób kontrolować odblaski światła podczas filmowania oraz swobodnie stosować magnetyczne filtry Irix  
11
Power Station Newell Samra 500 - jeszcze więcej energii w plenerze
Power Station Newell Samra 500 - jeszcze więcej energii w plenerze
Nowa stacja zasilająca marki Newell to aż 532 Wh w poręcznym rozmiarze. Samra 500 to idealne rozwiązanie na długie wędrówki samochodem lub kamperem albo na sytuacje awaryjne.
1
Powiązane artykuły