Godox AD200 z rabatem 200 zł - popularna lampa taniej tylko do piątku

Autor: Redakcja Fotopolis

17 Styczeń 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor lamp Godox wystartował z błyskawiczną promocją na popularny model lampy błyskowej AD 200. Do piątku 20 stycznia możecie kupić ją taniej o 200 zł.

Informacja prasowa:

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Godox w Polsce informuje o promocji na lampy Godox AD200, trwającej do piątku (20.01.2023) włącznie.

Sprawdzone narzędzie

Godox AD200 zdążył już ugruntować swoją pozycję na rynku. To urządzenie o wielkości podobnej do lamp reporterskich, zapewniające jednak znacznie większą energię błysku i możliwości rozbudowania zestawu o dodatkowe akcesoria. Lampa pracuje w systemie radiowym Godox X 2.4 GHz, a zastosowanie automatyki TTL pozwala na szybką i wygodną pracę ze światłem błyskowym, nawet w gwałtownie zmieniających się warunkach oświetleniowych. W lampie mamy też dostęp do HSS i szeroką regulację energii błysku w zakresie 1-1/128. Jednostka jest zasilana z akumulatora litowego, który wystarczy nawet na 500 błysków z pełną mocą.

Multum akcesoriów

Samo urządzenie jest użyteczne zaraz po wyjęciu z pudełka, jednak pełnię możliwości odkryjemy po dobraniu odpowiednich akcesoriów. A tych w systemie AD200 jest naprawdę sporo. Oprócz dwóch głowic, które znajdziemy w zestawie, dokupić można także głowicę LED AD-L i okrągłą H200R. Uchwyty typu twin head, wrota, kable przedłużające, a także wiele rodzajów toreb do różnych zastosowań skutecznie uzupełniają gamę dodatków. Nowością w systemie jest głowica pierścieniowa typu Ring Flash R200 (dostępna w sprzedaży) i niedawno zapowiedziana nakładka projekcyjna AK-R21 (prognozowana dostępność - luty).

Promocyjna cena

Do piątku lampę AD200 można kupić o 200 zł taniej w oficjalnym sklepie Godox. Warto też sprawdzić ofertę akcesoriów, modyfikatorów i nadajników.

Krótki przegląd systemu oświetleniowego AD200 prezentujemy na filmach poniżej:

 
Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
6
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI zaprezentowało najnowsza generację gimbali z serii Ronin. Seria RS 4 to między innymi jeszcze lepsza stabilizacja, wygodniejsze wyważanie, łatwe przepinanie aparatu do pracy w...
6
Powiązane artykuły