Kompaktowa lampa Godox ML60 teraz w wersji Bi-Color

Autor: Redakcja Fotopolis

3 Luty 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Poręczna, lekka, a przy tym wydajna lampa światła ciągłego Godox ML60 wchodzi na rynek w wersji Bi-Color, oferując zmienną temperaturę barwową w zakresie 2800-6500 K

Do sprzedaży wchodzi nowa odsłona kompaktowej lampy LED. Dzięki wysokim wskaźnikom CRI i TLCI 96/97 lampy Godox ML60Bi (Bi-Color) ma zapewniać żywe, naturalne światło i wiernie odwzorowane kolory, oszczędzając czas przy postprodukcji. Zmienna temperatura barwowa (2800-6500 K) sprawia, że nie trzeba mieć przy sobie filtrów do korekcji temperatury, gdy chcemy dopasować światło do otoczenia.

Ponadto, dzięki lampie ML60Bi można symulować efekt błyskawicy, lamp błyskowych, telewizora, fajerwerków, ogniska, świeczki i zepsutej żarówki.

Duża moc przy kompaktowych rozmiarach czyni z lamp serii ML świetne narzędzia do pracy gdy zależy nam na mobilności. Godox ML60Bi (Bi-Color) waży 770 g i ma wymiary 145x88x88 mm. Urządzenie dobrze sprawdzi się podczas pracy w studiu, będąc podłączonym do stałego zasilania, ale będzie również działać na dwóch bateriach NP-F, gdy zasilanie sieciowe, np. w plenerze jest niedostępne. Lampy mają zdejmowaną rączkę i gniazdo na parasolkę.

Lampy standardowo mają mocowanie Godox, które zapewnia dostęp do niewielkich i poręcznych modyfikatorów. Po zamontowaniu lampy w uchwycie S2 (dostępny oddzielnie) zyskujemy kompatybilność z modyfikatorami z mocowaniem Bowens. W zestawie znajdziemy czaszę, która mocno skupia światło i jest wygodnym rozwiązaniem do świecenia „z ręki”. W połączeniu z lampą ML60Bi generuje 10100 luksów (mierzone z odległości 1 metra).

Możliwe jest włączenie trybu cichego, aby wyeliminować szum i zapewnić bezgłośne środowisko do produkcji wideo. Sprawia to, że lampy ML idealnie nadają się do nagrywania vlogów i wywiadów.

Oprócz ustawiania parametrów lampy na samym urządzeniu możemy sterować jednostką także poprzez opcjonalnego pilota lub darmową aplikacją na smartfony Godox Light app.

Godox ML60Bi (Bi-Color) - cena i dostępność

W standardowym zestawie razem z lampą ML60Bi dostaniemy wygodny uchwyt, zasilacz, czaszę, osłonę, kabel zasilający AC, kabel zasilający DC, płytkę do montażu akumulatorów NP-F i futerał. Lampę można nabyć w cenie 1341 zł w oficjalnym Sklepie Godox.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox R200 - zamień lampę AD200 w ring flash
Godox R200 - zamień lampę AD200 w ring flash
Godox prezentuje nowe akcesorium, które zamieni lampy AD200 i AD200 Pro w lampę typu ring flash. To lżejsza alternatywa dla samodzielnej lampy AR400.
4
BenQ PD2705U i PD3205U - nowe monitory graficzne 4K z 99% pokryciem sRGB i certyfikatem Pantone
BenQ PD2705U i PD3205U - nowe monitory graficzne 4K z 99% pokryciem sRGB i certyfikatem Pantone
Nowe monitory BenQ oferują rozdzielczość 4K na dużych 27- i 32-calowych matrycach, zachowując przystępną cenę i oferując szereg funkcji dodatkowych.
4
Profoto Connect Pro - nowy, rozbudowany wyzwalacza lamp systemu AirX
Profoto Connect Pro - nowy, rozbudowany wyzwalacza lamp systemu AirX
„Profoto Connect Pro to więcej niż pilot. To centralny układ nerwowy każdej sesji gdyż to przez niego wszystko przepływa” - pisze producent o nowym, wielofunkcyjnym...
3
Powiązane artykuły