Promocja

Promocja na mikrofony Godox - kup, stwórz recenzję i odbierz 50% ceny

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Grudzień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor marki Godox ruszył z niecodzienną noworoczną promocją na swoje akcesoria mikrofonowe. Każdy kto do 15 stycznia 2022 roku zakupi wybrany produkt i opublikuje jego recenzję otrzyma voucher na akcesoria producenta opiewający na 50% wydanej kwoty.

Firma Next77 – wyłączny dystrybutor produktów marki Godox z przyjemnością informuje o specjalnej promocji dla recenzentów sprzętu audio tej marki.

Każda osoba która w oficjalnym sklepie internetowym marki, w okresie do 15 stycznia 2022 zakupi i przygotuje recenzję jednego z wybranych modeli mikrofonów Godox, otrzyma otrzymasz kupon (w formie kodu) na 50 % wartości recenzowanego produktu, do wykorzystania na stronie store.godox.eu. W promocji biorą udział zarówno proste mikrofony krawatowe i smartfonowe, jak i bardziej zaawansowane modele typu shotgun oraz systemy bezprzewodowe.

Sprzęt Godox biorący udział w promocji:

Jak uzyskać zwrot?

Aby uzyskać zwrot 50% ceny produktu należy stworzyć jego recenzję w dowolnej formie i opublikować ją na swoim blogu, vlogu lub portalu, a następnie wysłać prowadzący do niej link na adres store@godox.eu. Po akceptacji recenzji, kupon zostanie przesłany na maila.

Promocja obowiązuje do 15 stycznia 2022 roku. Zgłaszający recenzję wyrażają zgodę na jej publikacje w kanałach promocyjnych dystrybutora.

Więcej informacji znajdziecie na stronie store.godox.eu.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Boundary Supply - nowe plecaki i torby fotograficzne na polskim rynku
Boundary Supply - nowe plecaki i torby fotograficzne na polskim rynku
Focus Nordic informuje o wprowadzeniu do sprzedaży plecaków fotograficznych i toreb marki Boundary - producenta, który łączy funkcjonalność, ciekawy design i przyjazne...
4
Saramonic WM2100 U2 - niedrogi system mikrofonów bezprzewodowych do smartfona i komputera
Saramonic WM2100 U2 - niedrogi system mikrofonów bezprzewodowych do smartfona i komputera
Saramonic wychodzi naprzeciw potrzebom twórców nagrywających wideo głównie smartfonami. Zestaw WM2100 U2 oferuje dwa nadajniki i kompaktowy odbiornik podłączany do...
13
Rode VideoMic Go II - niedrogi mikrofon do filmowania teraz obsłuży także smartfon i komputer
Rode VideoMic Go II - niedrogi mikrofon do filmowania teraz obsłuży także smartfon i komputer
Druga generacja popularnego mikrofonu Rode VideoMic Go otrzymuje konstrukcję zbliżoną do modelu NTG i złącze USB-C, dzięki któremu wygodnie podłączymy go do komputerów...
9
Powiązane artykuły