Promocja

Promocja na mikrofony Godox - kup, stwórz recenzję i odbierz 50% ceny

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Grudzień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor marki Godox ruszył z niecodzienną noworoczną promocją na swoje akcesoria mikrofonowe. Każdy kto do 15 stycznia 2022 roku zakupi wybrany produkt i opublikuje jego recenzję otrzyma voucher na akcesoria producenta opiewający na 50% wydanej kwoty.

Firma Next77 – wyłączny dystrybutor produktów marki Godox z przyjemnością informuje o specjalnej promocji dla recenzentów sprzętu audio tej marki.

Każda osoba która w oficjalnym sklepie internetowym marki, w okresie do 15 stycznia 2022 zakupi i przygotuje recenzję jednego z wybranych modeli mikrofonów Godox, otrzyma otrzymasz kupon (w formie kodu) na 50 % wartości recenzowanego produktu, do wykorzystania na stronie store.godox.eu. W promocji biorą udział zarówno proste mikrofony krawatowe i smartfonowe, jak i bardziej zaawansowane modele typu shotgun oraz systemy bezprzewodowe.

Sprzęt Godox biorący udział w promocji:

Jak uzyskać zwrot?

Aby uzyskać zwrot 50% ceny produktu należy stworzyć jego recenzję w dowolnej formie i opublikować ją na swoim blogu, vlogu lub portalu, a następnie wysłać prowadzący do niej link na adres store@godox.eu. Po akceptacji recenzji, kupon zostanie przesłany na maila.

Promocja obowiązuje do 15 stycznia 2022 roku. Zgłaszający recenzję wyrażają zgodę na jej publikacje w kanałach promocyjnych dystrybutora.

Więcej informacji znajdziecie na stronie store.godox.eu.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell prezentuje zestaw LED do fotografii produktowej oraz nowe modyfikatory
Newell prezentuje zestaw LED do fotografii produktowej oraz nowe modyfikatory
W ofercie marki Newell pojawiły się ciekawe nowości związane z oświetleniem studyjnym. W oparciu o modele Sparkle na rynek wchodzi zestaw do fotografii produktowej oraz trzy nowe modyfikatory do...
0
Rzeczy, których nie potrzebujesz: butelka termiczna ze schowkiem na filmy
Rzeczy, których nie potrzebujesz: butelka termiczna ze schowkiem na filmy
Z pewnością słyszeliście, że filmy powinno przechowywać się w chłodzie. Brytyjski sklep PPP Cameras gra niewiedzą użytkowników i proponuje bidon, który będzie chłodził...
5
Moza Mini-P Max - nowa wersja składanego gimbala dla vlogerów. Uniesie nawet pełną klatkę
Moza Mini-P Max - nowa wersja składanego gimbala dla vlogerów. Uniesie nawet pełną klatkę
Moza Mini-P Max to niewielki, lekki gimbal do smartfonów, kamer sportowych i bezlusterkowców. W nowej wersji oferuje większy udźwig, lepszą obudowę i jeszcze więcej...
7
Powiązane artykuły