Camrock Pro Eco Mate - plecak fotograficzny z przetworzonych plastikowych butelek

Autor: Maciej Luśtyk

5 Luty 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Camrock wychodzi do ludzi i prezentuje dwa nowe, funkcjonalne plecaki, których stylistyka nareszcie przystaje do obecnych czasów. Do tego jeden z nich jest ekologiczny.

W roku 2021 na dobre chyba możemy już pożegnać erę toreb i plecaków fotograficznych, które kojarzyły się bardziej z kontrolerami biletów czy rybakami niż osobami robiącymi zdjęcia. Do grona firm, które stawiają na bardziej nowoczesny design dołączył Camrock z modelami Pro City Mate i Pro Eco Mate. W przypadku tego drugiego, otrzymujemy też konstrukcję wpisującą się w modny ostatnio trend eko.

Plecak fotograficzny Camrock Pro Eco Mate

Camrock Pro Eco Mate to pozycja przygotowana specjalnie z myślą o fotografujących. Co ciekawe, plecak został stworzony z poliestru pochodzącego z przetworzonych plastikowych butelek, a do tego materiał jest wodoodporny i odporny na uszkodzenia (choć może na taki nie wyglądać).

Plecak posiada pojemną komorę główną, do której zmieści się laptop oraz tablet wraz z wieloma akcesoriami. Insert fotograficzny pomieści z kolei średniej wielkości aparat wraz z dwoma obiektywami. Podobnie jak w modelu City, mamy też ukrytą kieszeń na plecach i port USB. Otwierany spód pozwoli natomiast łatwo dostać się do sprzętu fotograficznego, bez otwierania całego plecaka.

Camrock Pro City Mate - nowoczesny plecak na różne okazje

Model Pro City Mate to właściwie plecak bardziej miejski, bez rozwiązań zaprojektowanych specjalnie z myślą o fotografach. Oferuje natomiast możliwość załadowania 15-calowego laptopa, opcję otwarcia całej komory na płasko, jest wodoodporny i posiada zewnętrzny port USB, dzięki któremu będziemy mogli podłączać sprzęt do powerbanku, bez wyjmowania go z plecaka. Mamy też ukrytą kieszeń na dokumenty.

Oczywiście bez problemu zmieścimy do niego także aparat czy obiektywy, choć nie uświadczymy tu żadnego insertu czy możliwości łatwego wyjęcia sprzętu. To konstrukcja, która spodoba się tym, który poruszają się głównie na niewielkich dystansach z małym arsenałem sprzętu. W sam raz na niewielkie sesje czy spotkania z klientami.

Cena i dostępność

Co cieszy najbardziej, to fakt, że obydwa plecaki oferowane są w przystępnych cenach. Za model Camrock Pro Eco Mate zapłacimy 299 zł, model Pro City Mate wyceniono na 199 zł.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony ECM-W3, ECM-W3S i ECM-S1 - nowe mikrofony bezprzewodowe do vlogów i streamów
Sony ECM-W3, ECM-W3S i ECM-S1 - nowe mikrofony bezprzewodowe do vlogów i streamów
Sony prezentuje nowe modele kompaktowych, bezprzewodowych mikrofonów dla twórców wideo. Nowe modele obiecują wysoką jakość, wygodę pracy i współpracują z cyfrową stopką aparatów...
7
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft prezentuje swój najnowszy flagowy laptop. Wyposażony w najnowsze, bazujące na hybrydowej architekturze procesory Intela 13. generacji, grafikę Nvidia i do 64 GB pamięci RAM...
9
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress Pro-Cinema
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress...
Western Digital zaprezentowało nowości z oferty SanDisk i SanDisk Professional - dwa dyski biurkowe dla wymagających oraz karta pamięci dedykowana profesjonalnym produkcjom wideo.
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)