Nowe torby i plecaki w linii Lowepro Pro Tactic

0

Autor: Redakcja Fotopolis

29 Czerwiec 2020
Artykuł na: 6-9 minut

Akcesoria Lowepro od lat cieszą się opinią wygodnych i wytrzymałych. Do popularnej serii Pro Tactic dołączają modele TLZ 70 AW, TLZ 75 AW, MG 160 AW II i BP 300 AW II, czyli nowe wersje wszechstronnych plecaków i toreb oraz dwa wygodne pokrowce.

Lowepro Pro Tactic to jedna z najbardziej rozbudowanych, a przy okazji popularnych serii toreb i plecaków fotograficznych na rynku. Teraz producent dalej ją rozbudowuje i stawia na nią jeszcze większy nacisk w swojej ofercie.

„Lowepro rozbudowuje tę świetnie sprzedającą się serię o nowe torby i pokrowce wyposażone w popularny system wyjmowanych przegródek QuickShelf, a także charakteryzujące się trwałością typową dla serii ProTactic. Dzięki swojej solidności i praktyczności nowe modele - plecak, etui i pokrowiec z górnym dostępem - będą idealnym uzupełnieniem linii produktów ProTactic” - zapowiada producent.

„Rozszerzenie serii jest zwieńczeniem przejścia z serii Street & Field na linię ProTactic, o czym świadczy zastąpienie pokrowca TopLoader Pro rodziną produktów TLZ kompatybilną z systemem ProTactic Utility.” - dodaje.

Nowości w serii Lowepro Pro Tactic

ProTactic TLZ 70 AW i ProTactic TLZ 75 AW

Kompaktowy i opracowany z myślą o szybkości użytkowania pokrowiec z górnym dostępem jest przeznaczony dla zawodowców, którzy oczekują możliwości błyskawicznego wyciągnięcia sprzętu i elastyczności. Pokrowce są w pełni kompatybilne z plecakami i pasami z serii Lowepro ProTactic. Można je nosić na cztery sposoby: na ramieniu, jak kaburę, na uprzęży piersiowej lub na pasku.

Model TLZ 70 AW przeznaczony jest na zestawy z obiektywami o rozmiarach zbliżonych do szkieł 24-70 mm f/2.8, model TLZ 75 AW pomieści z kolei nawet zooma 70-200 mm f/2.8.

ProTactic MG 160 AW II

Smukła torba, która sprawdzić ma się zarówno jako torba na aparat oraz laptopa, jak i zwykła torba codziennego użytku. Pomieści profesjonalną lustrzankę wraz z obiektywem  70-200 mm f/2.8 (odłączonym) i dodatkowo dwa inne standardowe obiektywy oraz lampę.

Specjalna przegroda CradleFit na 13-calowego laptopa zabezpieczy go przed uderzeniami, a system wyjmowanych, składanych przegródek został opracowany tak, by łatwo można było dostosować wymiary komór. Do tego pokrywa zabezpieczającą sprzęt przed trudnymi warunkami takimi jak deszcz, pył i piach.

ProTactic BP 300 AW II

Elastyczny plecak z podziałem 50/50 na przestrzeń na sprzęt fotograficzny i rzeczy osobiste. Dostęp do sprzętu można uzyskać z obu stron plecaka lub od góry. Popularny system wyjmowanych przegródek QuickShelf umożliwia łatwe przekształcenie plecaka z torby na aparat na plecak codziennego użytku z kieszenią na 15-calowego laptopa.

Pomieści lustrzankę cyfrową razem z zamocowanym obiektywem 70-200 mm f/2.8 i dwoma innymi standardowymi obiektywami oraz lampą. Przenośny statyw można zamocować po obu stronach plecaka.

Ceny i dostępność

Nowe akcesoria pojawić mają się na rynku w połowie lipca. Dokładnych polskich cen na razie nie znamy, ale prawdopodobnie nie będą się one znacznie różnić od cen na rynek angielski: BP 300 AW II (159 GBP, ok. 770 zł),  MG 160 AW II (116 GBP,  ok, 560 zł), TLZ 70 AW (69 funtów, ok. 335 zł), TLZ 75 AW (79 GBP, ok. 385 zł).

Więcej informacji znajdziecie pod adresem lowepro.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Canon imagePROGRAF PRO-300 - nowa fotograficzna drukarka A3+
Canon imagePROGRAF PRO-300 - nowa fotograficzna drukarka A3+
Galeryjna jakość wydruków do formatu A3+ i technologia „zero-ink switching” w nowej, kompaktowej drukarce Canon imagePROGRAF PRO-300
10
0
Profesjonalne studio fotograficzne w niższej cenie. Lampy Quadralite taniej do 450 zł
Profesjonalne studio fotograficzne w niższej cenie. Lampy Quadralite taniej do 450 zł
Quadralite informuje o nowej ofercie promocyjnej na najlepsze i najbardziej rozpoznawalne produkty marki. Promocja obowiązuje do 13 lipca 2020 roku w sklepie...
1
0
WANDRD FERNWEH - fotograficzny plecak podróżniczy z ciekawymi rozwiązaniami i dożywotnią gwarancją
WANDRD FERNWEH - fotograficzny plecak podróżniczy z ciekawymi rozwiązaniami i dożywotnią gwarancją
Popularny producent plecaków fotograficznych wziął na warsztat temat plecaków wyprawowych. Wygląda na to, że i w tym segmencie ma szansę odnieść sukces.
6
0
Powiązane artykuły