Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Nowe torby i plecaki w linii Lowepro Pro Tactic

0

Autor: Redakcja Fotopolis

29 Czerwiec 2020
Artykuł na: 6-9 minut

Akcesoria Lowepro od lat cieszą się opinią wygodnych i wytrzymałych. Do popularnej serii Pro Tactic dołączają modele TLZ 70 AW, TLZ 75 AW, MG 160 AW II i BP 300 AW II, czyli nowe wersje wszechstronnych plecaków i toreb oraz dwa wygodne pokrowce.

Lowepro Pro Tactic to jedna z najbardziej rozbudowanych, a przy okazji popularnych serii toreb i plecaków fotograficznych na rynku. Teraz producent dalej ją rozbudowuje i stawia na nią jeszcze większy nacisk w swojej ofercie.

„Lowepro rozbudowuje tę świetnie sprzedającą się serię o nowe torby i pokrowce wyposażone w popularny system wyjmowanych przegródek QuickShelf, a także charakteryzujące się trwałością typową dla serii ProTactic. Dzięki swojej solidności i praktyczności nowe modele - plecak, etui i pokrowiec z górnym dostępem - będą idealnym uzupełnieniem linii produktów ProTactic” - zapowiada producent.

„Rozszerzenie serii jest zwieńczeniem przejścia z serii Street & Field na linię ProTactic, o czym świadczy zastąpienie pokrowca TopLoader Pro rodziną produktów TLZ kompatybilną z systemem ProTactic Utility.” - dodaje.

Nowości w serii Lowepro Pro Tactic

ProTactic TLZ 70 AW i ProTactic TLZ 75 AW

Kompaktowy i opracowany z myślą o szybkości użytkowania pokrowiec z górnym dostępem jest przeznaczony dla zawodowców, którzy oczekują możliwości błyskawicznego wyciągnięcia sprzętu i elastyczności. Pokrowce są w pełni kompatybilne z plecakami i pasami z serii Lowepro ProTactic. Można je nosić na cztery sposoby: na ramieniu, jak kaburę, na uprzęży piersiowej lub na pasku.

Model TLZ 70 AW przeznaczony jest na zestawy z obiektywami o rozmiarach zbliżonych do szkieł 24-70 mm f/2.8, model TLZ 75 AW pomieści z kolei nawet zooma 70-200 mm f/2.8.

ProTactic MG 160 AW II

Smukła torba, która sprawdzić ma się zarówno jako torba na aparat oraz laptopa, jak i zwykła torba codziennego użytku. Pomieści profesjonalną lustrzankę wraz z obiektywem  70-200 mm f/2.8 (odłączonym) i dodatkowo dwa inne standardowe obiektywy oraz lampę.

Specjalna przegroda CradleFit na 13-calowego laptopa zabezpieczy go przed uderzeniami, a system wyjmowanych, składanych przegródek został opracowany tak, by łatwo można było dostosować wymiary komór. Do tego pokrywa zabezpieczającą sprzęt przed trudnymi warunkami takimi jak deszcz, pył i piach.

ProTactic BP 300 AW II

Elastyczny plecak z podziałem 50/50 na przestrzeń na sprzęt fotograficzny i rzeczy osobiste. Dostęp do sprzętu można uzyskać z obu stron plecaka lub od góry. Popularny system wyjmowanych przegródek QuickShelf umożliwia łatwe przekształcenie plecaka z torby na aparat na plecak codziennego użytku z kieszenią na 15-calowego laptopa.

Pomieści lustrzankę cyfrową razem z zamocowanym obiektywem 70-200 mm f/2.8 i dwoma innymi standardowymi obiektywami oraz lampą. Przenośny statyw można zamocować po obu stronach plecaka.

Ceny i dostępność

Nowe akcesoria pojawić mają się na rynku w połowie lipca. Dokładnych polskich cen na razie nie znamy, ale prawdopodobnie nie będą się one znacznie różnić od cen na rynek angielski: BP 300 AW II (159 GBP, ok. 770 zł),  MG 160 AW II (116 GBP,  ok, 560 zł), TLZ 70 AW (69 funtów, ok. 335 zł), TLZ 75 AW (79 GBP, ok. 385 zł).

Więcej informacji znajdziecie pod adresem lowepro.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120% sRGB za 1500 zł
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120%...
Nowy monitor Philips 288E2UAE ma szansę zawojować segment hobbystycznej obróbki fotografii i grafiki. Ma wszystko czego do szczęścia może potrzebować osoba zabierająca...
27
5
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Na polski rynek trafiają zestawy Angelbird Match Pack składające się z dwóch kart SD lub Cfexpress specjalnie przygotowanych do konkretnych modeli kamer i...
1
0
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)