Trzecia generacja serii Lowepro Fastpack i Slingshot - mniejsze, lżejsze i bardziej odporne plecaki typu 50/50

0

Autor: Redakcja Fotopolis

3 Sierpień 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Serie Lowepro Fastpack i Slingshot to świetnie propozycje na jednodniowy wypad w plener ze sprzętem fotograficznym. Teraz są jeszcze lżejsze i bardziej kompaktowe, a także bardziej wytrzymałe.

Plecaki z serii Fastpack i Slingshot są lekkie, kompaktowe, łatwe do zabrania ze sobą i świetnie sprawdzają się w trakcie podróży lub pieszych wycieczek. Teraz firma LowePro wypuszcza na rynek trzy ulepszone wersje wcześniejszych modeli - Fastpack Pro BP 250 AW III, Fastpack BP 250 AW III i Slingshot SL 250 AW III. Te plecaki stworzono z myślą o wymagających entuzjastach fotografii.

Nowe plecaki pozwolą zabrać wszystko, co potrzebne na fotograficzny wypad w plener oraz podstawowe rzeczy codziennego użytku

Nowe plecaki Fastpack i Slingshot są mniejsze i lżejsze niż ich starsze odpowiedniki (dla przykładu Fastpack 250 AW III jest o 33% lżejszy i 25% mniejszy od poprzedniej wersji). Dzięki temu,  plecaki idealnie sprawdzą się podczas weekendowych wycieczek.

Otrzymujemy też nową, bardziej odporną tkaninę zewnętrzną typu Rip-Stop, która została zaprojektowana tak, by cechować się dużą odpornością na zużycie. Mamy też dwuetapowy system otwierania przegrody na sprzęt, który umożliwia szybki dostęp do aparatu i akcesoriów, bez konieczności otwierania całej komory, a także specjalną przegrodę na notebooka CradleFit, która dzięki podwieszeniu na wysokości ok 2,5 cm od dna dodatkowo zabezpiecza sprzęt w przypadku upuszczenia czy uderzenia.

Fastpack Pro BP 250 AW III

Najbardziej zaawansowany z nowych modeli. Plecak został zaprojektowany tak, aby pomieścić w nim profesjonalne lustrzankowe (lub bezlusterkowe) body z gripem i zamocowanym obiektywem, lub składanego drona oraz 2–3 dodatkowe obiektywy, laptopa o przekątnej maks. 15 cali oraz rzeczy osobiste. 

Dostępny w kolorze szarym. Sugerowana cena detaliczna: 849,00 zł.

Fastpack BP 250 AW III

Bardziej kompaktowy model z serii Fastpack, pomieści aparat bezlusterkowy lub lustrzankę cyfrową z zamocowanym obiektywem lub składanego drona, 2–3 dodatkowe obiektywy, laptopa o przekątnej maks. 13 cali i standardowy tablet, a dodatkowo rzeczy osobiste.

Jest dostępny w kolorze czarnym i szarym.  Sugerowana cena detaliczna: 749,00 zł.

Slingshot SL 250 AW III

Unowocześniony model Slingshot to wyjątkowo smukły plecak, który pomieści aparat bezlusterkowy lub lustrzankę cyfrową z przymocowanym obiektywem, lub składanego drona, dodatkowe obiektywy i lampę, tablet o przekątnej maks. 12 cali i rzeczy osobiste. 

Dostępny w kolorze czarnym. Sugerowana cena detaliczna: 599,00 zł.

Więcej informacji o akcesoriach producenta znajdziecie na stronie lowepro.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Saramonic UwMic9s - nowe profesjonalne mikrofony bezprzewodowe w dobrej cenie
Saramonic UwMic9s - nowe profesjonalne mikrofony bezprzewodowe w dobrej cenie
Saramonic przedstawia nową, znacznie udoskonaloną odsłonę swoich najlepszych mikroportów. System UwMic9s charakteryzuje się lżejsza obudową, dłuższym czasem pracy,...
0
0
Kwadratowe filtry Irix Edge kupisz teraz nawet 46% taniej
Kwadratowe filtry Irix Edge kupisz teraz nawet 46% taniej
Rusza duża promocja na filtry kwadratowe Irix Edge. Trzeba się jednak spieszyć, bo niższe ceny obowiązują tylko do 22 czerwca.
0
0
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Na rynku filmu debiutuje nowa propozycja twórców „analogowego” bloga Kosmo Foto. Tym razem równie ważne co sam film, jest jego opakowanie.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)