Oto, na co stać smartfonowy wyzwalacz i lampę błyskową Godox A1 w połączeniu z iPhonem 7

Autor: Maciej Luśtyk

9 Sierpień 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Pod koniec lipca Godox zaprezentował urządzenie jedyne w swoim rodzaju - zewnętrzną lampę błyskową do smartfonów, która posłużyć może także za wyzwalacz do reporterskich fleszy i lamp studyjnych. Oto, jak zestaw składający się z lampy Godox A1 i iPhone’a 7 sprawdził się w praktyce.

Pokazany po raz pierwszy w lipcu Godox A1 ma pozwolić fotografom mobilnym na wejście w świat strobingu. Urządzenie może służyć jako zewnętrzna lampa błyskowa i oświetlacz LED, a także, dzięki wbudowanemu transmiterowi 2.4 GHz pozwalać na wyzwalanie lamp reporterskich i studyjnych.

Choć na razie nie znamy więcej szczegółów na temat specyfikacji nowego akcesorium, możemy już zobaczyć to co zapewne najbardziej interesuje potencjalnych kupców - jakie efekty można uzyskać za jego pomocą. Na blogu producenta pojawiły się zdjęcia wykonane przy oświetleniu studyjnym za pomocą iPhone’a 7.

Zdjęcia przykładowe

Trzeba przyznać, że efekty robią bardzo dobre wrażenie i udowadniają, że smartfonom coraz bliżej  już do tradycyjnych aparatów. Oczywiście w oczy rzucają się na przykład przepalenia na skórze modelki, ale wielu osobom, które do fotografowania używają głównie smarfona taki zestaw pozwoli znacznie rozwinąć możliwości. Na razie nie wiemy jednak, kiedy i w jakiej cenie Godox A1 pojawi się na rynku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem godox.com.

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony ECM-W3, ECM-W3S i ECM-S1 - nowe mikrofony bezprzewodowe do vlogów i streamów
Sony ECM-W3, ECM-W3S i ECM-S1 - nowe mikrofony bezprzewodowe do vlogów i streamów
Sony prezentuje nowe modele kompaktowych, bezprzewodowych mikrofonów dla twórców wideo. Nowe modele obiecują wysoką jakość, wygodę pracy i współpracują z cyfrową stopką aparatów...
7
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft prezentuje swój najnowszy flagowy laptop. Wyposażony w najnowsze, bazujące na hybrydowej architekturze procesory Intela 13. generacji, grafikę Nvidia i do 64 GB pamięci RAM...
9
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress Pro-Cinema
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress...
Western Digital zaprezentowało nowości z oferty SanDisk i SanDisk Professional - dwa dyski biurkowe dla wymagających oraz karta pamięci dedykowana profesjonalnym produkcjom wideo.
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)