Z nowymi akcesoriami Moment fotografia mobilna ma być jeszcze przyjemniejsza

Autor: Michał Chrzanowski

13 Luty 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeżeli jesteście użytkownikami iPhone’a 7 lub 7 Plus i rozglądacie się za ciekawymi rozwiązaniami, które pomogą rozwinąć fotograficzną pasję, to najnowsze akcesoria firmy Moment mogą być tym czego poszukujecie.

O Moment po raz pierwszy usłyszeliśmy na początku 2015 roku, kiedy to firma zaprezentowała adapter makro oraz jedną z pierwszy fotograficznych obudów kompatybilnych ze smartfonem iPhone. Teraz producent powraca nie z jednym, a z trzema nowymi produktami.

 

Najnowsze akcesoria firmy zostały zaprojektowane z myślą o ostatniej generacji iPhone’a 7 i 7 Plus. Pierwszy z nich to obudowa Battery Photo Case, która ma okazać się świetnym rozwiązaniem dla miłośników fotografii mobilnej. Została wyposażona dodatkowy akumulator oraz w dwustopniowy spust migawki. Tak więc przy pomocy dedykowanej aplikacji Moment będziemy mogli ustawiać ostrość oraz wykonać zdjęcie za pomocą wspomnianego przycisku. Jak podkreśla producent, obudowa łączy się ze smartfonem poprzez złącze Lightning, co ma zagwarantować aż 75% wzrost szybkości komunikacji.

Druga obudowa Photo Case to tańsza alternatywa, która została pozbawiona dodatkowego akumulatora i dedykowanego spustu migawki. Jest za to mniejsza i bardziej kompaktowa przy jednoczesnym zapewnieniu podstawowej ochrony dla naszego smartfona. Poza tym zapewnia możliwość przymocowania paska na nadgarstek, co ma zwiększyć wygodę podczas fotografowania. Charakteryzuje się także ciekawszym designem i bardziej estetycznymi wykończeniami.

Oczywiście obie z zaprezentowanych obudów zapewniają mocowanie dla nowego szerokokątnego adaptera, który może być także nakręcony na jedną z dwóch kamer iPhone’a 7 Plus. W ofercie firmy znajdziemy także specjalną przejściówkę, która zagwarantuje taką samą funkcjonalność dla starczych adapterów Moment.

W chwili obecnej producent za pomocą serwisu Kickstarter zbiera fundusze na realizację projektu. Battery Photo Case możemy nabyć w cenie 100 dolarów. Za podobną kwotę nabędziemy także szerokokątny adapter. Z kolei Photo Case otrzymamy za 30 dolarów. Więcej informacji znajdziecie na stronie momentlens.co.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Zhiyun Molus B - duża wydajność w przystępnych cenach
Zhiyun Molus B - duża wydajność w przystępnych cenach
Zhiyun prezentuje nową linię lamp światła ciągłego LED Molus B-Series. Nie są tak rekordowo kompaktowe, jak te z serii G (chociaż i tak są malutkie), zamiast tego stawiają jednak na...
6
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Microsoft pokazał najnowsza generację notebooków z serii Surface. Nowe laptopy bazują na procesorach Qualcomm Snapdragon X i mają zapewniać większa wydajność od komputerów z...
8
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Calibrite, lider w produkcji kalibratorów i wzorników, wystartował z nową atrakcyjną promocją. Przy zakupie wybranych wzorców ColorChecker otrzymamy w prezencie kartę SanDisk 64GB Extreme PRO...
11
Powiązane artykuły