Westcott 24″ Rapid Box - Beauty Dish stworzony z myślą o plenerze

Autor: Michał Chrzanowski

16 Czerwiec 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Westcott po raz kolejny wyszła naprzeciw oczekiwaniom zaawansowanych fotografów. Zaprezentowała Beauty Dish, który dzięki swojej kompaktowej konstrukcji może przykuć uwagę wielu portrecistów, którzy znaczną część swojej wykonują w poza studiem.

Westcott 24″ Rapid Box to najnowszy Beauty Dish firmy, który został zaprojektowany przez fotografa Joela Grimesa. To co wyróżnia ten model na tle podobnych konstrukcji, to kompaktowy rozmiar, mała waga, wysokiej jakości wykonanie oraz możliwość przekształcenia akcesorium w okrągły softbox o średnicy 24 cali (do tego potrzebny będzie opcjonalny biały dyfuzor). Poza tym całość możemy złożyć na zasadzie parasolki - wtedy Beauty Dish będzie miał zaledwie 6 cali średnicy.

Poniżej prezentujemy krótkie filmy z sesji portretowej przygotowany przez Joela Grimesa, w którym fotograf nie tylko zaprezentuje zalety nowego Westcott 24″ Rapid Box Beauty Dish, lecz także zdradzi kilka tajników dotyczących fotografowania, na przykład optymalnego połączenia błysku lampy z naturalnym oświetleniem.

 

 

Westcott 24″ Rapid Box Beauty Dish jest już dostępny w sprzedaży w pięciu wariantach: mocowanie Balcar, Bowens, Elinchrom, Photogenic i Profoto. Za akcesorium przyjdzie zapłacić około $300. W zestawie otrzymamy funkcjonalny pokrowiec, który posłuży do transportu.

Więcej informacji o modelu 24″ Rapid Box Beauty Dish lub innych produktach firmy znajdziecie na stronie www.fjwestcott.com.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do...
3
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Wyposażone w soczewkę fresnela lampy Godox F7-120 i panele Godox P120 oraz P200 to nowe lampy LED skierowane do zastosowań transmisyjnych.
6
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell prezentuje kolejne praktyczne akcesorium dla fotografów. Newell LCD-PB-SD to ładowarka pełniąca również rolę czytnika kart SD, a...
5
Powiązane artykuły