Westcott Omega Reflector - blenda w stylu ring

Autor: Maciej Luśtyk

5 Grudzień 2014
Artykuł na: minutę
Westcott, producent lamp i akcesoriów studyjnych, zaprezentował ciekawą blendę mająca dawać efekt podobny do oświetlenia typu ring flash.

Blenda Omega o wymiarach 95x115 cm łączy w sobie zalety zwykłej blendy z możliwościami jakie oferują czasze typu beauty dish i oświetlenie ring flash. Wszystko to za sprawą otworu na środku, przez który możemy fotografować. Dzięki temu rozwiązaniu możemy za pomocą jednego źródła światła w kontrze tworzyć ciekawe portretowe oświetlenie.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Zestaw blend Omega zawiera wszystkie typy powierzchni odblaskowych, które zazwyczaj możemy znaleźć w blendach, dzięki czemu będziemy w stanie dostosować oświetlenie do własnych potrzeb. Za zestaw, w sklepach internetowych zapłacimy 99 dolarów. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle blenda pojawi się na naszym rynku. Trzeba przyznać, że to ciekawe rozwiązanie, które jeśli w rzeczywistości działa tak jak to opisuje producent, może stać się tanim substytutem modułów oświetleniowych typu ring flash.

Wiecej informacji o produkcie znajdziemy na stronie producenta.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do...
3
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Wyposażone w soczewkę fresnela lampy Godox F7-120 i panele Godox P120 oraz P200 to nowe lampy LED skierowane do zastosowań transmisyjnych.
6
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell prezentuje kolejne praktyczne akcesorium dla fotografów. Newell LCD-PB-SD to ładowarka pełniąca również rolę czytnika kart SD, a...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)