Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Piękny bokeh na życzenie

0

Autor: Piotr Wroniewicz

31 Lipiec 2014
Artykuł na: 6-9 minut
Jeśli fotografując nie mamy możliwości ciekawego rozmycia tła lub koszty związane z zakupem jasnego, portretowego obiektywu są zbyt wysokie, firma Lastolite stworzyła Out of Focus Backgrounds. Zestaw teł imitujących poszczególne scenerie.

Firma Lastolite specjalizująca się w akcesoriach oświetleniowych wprowadziła do oferty przenośne tła w postaci blendy imitujące bokeh jasnych obiektywów portretowych - Out of Focus Backgrounds. Z tej propozycji mogą korzystać osoby, których nie stać na profesjonalne szkło portretowe, bądź jasny teleobiektyw, a chcą mieć na zdjęciu efekt rozmycia drugiego planu. Produktem mogą być także zainteresowane osoby potrzebujące wykonać portret w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, czy w scenerii uniemożliwiającej wykonanie tego typu, ciekawego ujęcia. Do wykonania portretu z efektem bokeh wystarczy jedno sztuczne źródło światła oświetlające kadr.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Do wykorzystania mamy 4 różne tła: letnie, zielone liście, miasto nocą, krajobraz jesienny oraz brzeg morza. Tła są dwustronne i mają formę blendy. Jej wielkość po rozłożeniu to 1,5 x 1,2 m (wysokość x szerokość), natomiast po złożeniu "piękny bokeh na zawołanie" mieści się w pokrowcu o średnicy 76 cm. Waga produktu bez futerału to 3 kg.

Więcej informacji na temat Lastolite Out of Focus Background znajdziecie na tej stronie

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowe panele oświetleniowe Quadralite Thea LED
Nowe panele oświetleniowe Quadralite Thea LED
Quadralite Thea LED 120, Thea LED 150, Thea LED 160 oraz Thea LED 450 (Kit) to nowe panele LED, które w przystępnej cenie pokryją większość zapotrzebować osób...
0
0
Nowe statywy i oświetlenie dla vlogerów w ofercie Fotopro
Nowe statywy i oświetlenie dla vlogerów w ofercie Fotopro
Alien Pod, vlogger Mini, zestaw L3 i statyw Trident - na polskim rynku pojawiły się nowe akcesoria Fotopro, stworzone z myślą o vlogerach. Wśród nich znajdziemy m.in....
1
0
Godox UL150 - bezgłośna lampa o dużej mocy wchodzi na rynek
Godox UL150 - bezgłośna lampa o dużej mocy wchodzi na rynek
Cisza na planie! Godox wprowadza na polski rynek bezgłośną lampę światła ciągłego LED UL150 o mocy 150 W.
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)